Домой Новости стройки У моді екологічні фарби

У моді екологічні фарби

99
0

«Еко», «біо», «органік»… Ці «модні» слова сьогодні чутно звідусіль. Ідеї природності та екологічності стають все популярнішими у нашому суспільстві. Щораз більше людей починає розуміти, що екологічність – це насамперед добре здоров’я, щасливе життя й чисте довкілля. І це стосується не лише продуктів харчування, а й усього, що нас оточує і до чого ми торкаємося: одяг, меблі, стіни нашого помешкання тощо.

Якщо ви хочете бути здоровими і мати чудовий вигляд, для облаштування та оздоблення свого житлового простору використовуйте фарби, які мають екологічний сертифікат. Тим паче, що такі матеріали є на будівельному ринку, до того ж виробники постійно розширюють їхній асортимент.

Отож, при виборі фарб для інтер’єру слід враховувати не лише естетичність, але вивчати позначки та маркування на продукції, адже це допоможе відшукати фарби з покращеними екологічними характеристиками.

На українському ринку було представлено нову матову латексну фарбу для стін та стель Śnieżka EKOPlus. До складу цієї фарби входять відбірні та вдало поєднані між собою компоненти, які визначають її якісні технологічні характеристики. Створені фарбою покриття мають високу паропроникність, завдяки чому стіни «дихають».

Стійка до миття матова латексна фарба Śnieżka EKOPlus пройшла відповідну процедуру оцінку життєвого циклу, зокрема, перевірку сировини (складників, комплектувальних компонентів), технологію виробництва та пов’язані з нею впливи на довкілля, а також пакування й умови зберігання, транспортування та утилізації. Відтак виріб має екологічний сертифікат, який підтверджує, що Śnieżka EKOPlus відповідає екологічним вимогам міжнародного стандарту ISO 14024, а це означає, що фарба є безпечна. Водночас наявність екологічного сертифікату дозволяє виробнику маркувати розміщати на упакуванні виробу спеціальний знак «Зелений журавлик».

Варто додати, що вдало поєднані складники виробу сприяють легкому нанесенню на очищену та поґрунтовану поверхню і виріб не залишає смуг, а створює рівномірне гладке матове покриття, до того ж міцне та стійке до миття (2-й клас).

Завдяки високій покривній здатності фарби (1-й клас) вдається уникнути перевитрат матеріалу, що сприяє економії фінансових вкладень у ремонтні роботи.

Однак отримати красиве та міцне покриття зі стійким кольором було б неможливо, якщо не дотримуватися технології фарбування, послідовності виконання робіт й нехтувати рекомендаціями виробника.

  • Наносити фарбу Śnieżka EKOPlus лише на міцну, суху, очищену від пилу і жиру основу.
  • Правильно заґрунтована основа має бути матовою.
  • Не змішувати Śnieżka EKOPlus з емульсійними фарбами іншого типу.
  • Фарба виготовлена у базовому білому кольорі, готова до використання.
  • Для отримання необхідного вам відтінку фарбу можна тонувати на кольорувальному обладнанні згідно з кольорами каталогу NCS CASCADE (518 барв) або вручну пігментним концентратом COLOREX
  • Для фарбування однієї площини підготувати достатню кількість фарби, враховуючи при цьому її розхід – до 14 м2/л.
  • Наносити пензлем, валиком або методом розпилення 1–2 шари фарби з інтервалом приблизно через 3 години після висихання попереднього.
  • Відкриті ділянки фарбувати послідовними вертикальними та горизонтальними рухами, намагаючись не переривати процес.
  • Фарбувати за температури навколишнього середовища й основи – від +10 до +30°C.

Матова латексна фарба для стін і стель Śnieżka EKOPlus неодмінно оновить атмосферу у Вашому помешканні і сприятиме приємному мікроклімату у помешканні.

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here