5 найкращих типів підлогових покриттів для вашого будинку

5 найкращих типів підлогових покриттів для вашого будинку

Вибір найкращих типів підлогових покриттів для вашого будинку — один із найкращих способів забезпечити міцну основу під ногами на довгі роки. Якщо ви шукаєте підлогове покриття в України, зазирніть в интернет-магазин UA floor — паркетна та інженерна дошка, ламінат, лінолеум, ковролін, вінілова підлога, терасна дошка, штучна трава, плінтус і фурнітура, клей та хімія доступні там в асортименті. 

1. Паркетна дошка 

Паркет традиційно є одним із найкращих типів підлогових покриттів, якщо ви шукаєте щось довговічне та універсальне. Листяні породи виходять за рамки стилів дизайну та поколінь.

Столітні тверді породи дерева можна відшліфувати та запечатати, щоб вони знову виглядали новими. Інші типи покриття для підлоги не мають такий термін служби.

Що подобається: 

Довговічність. Паркетна підлога надзвичайно стійка до багатьох видів зносу. Подряпини можна відновити, а більшість забруднень легко прибрати.

Підходить для алергіків. На відміну від килима, який дозволяє сховати алергени в глибоких волокнах, листяні породи можна легко чистити, а якщо виникне безлад, ви зможете його побачити та швидко усунути.

Універсальний дизайн. Незалежно від того, який стиль дизайну, листяні породи підходять всім. Вони є одними з найкращих «нейтральних» дизайнерських рішень у світі та легко поєднуються з широким спектром дизайнів, від традиційних до більш сучасних.

2. Інженерна дошка 

Інженерна паркетна підлога — це штучний продукт, який, по суті, є більш стабільною версією традиційних листяних порід. Штучна деревина складається з безлічі шарів натуральних матеріалів, але пов’язаних разом, щоб зробити її штучним продуктом.

Що подобається: 

Більш стабільний. Штучна деревина листяних порід більш стабільна, ніж традиційна деревина листяних порід завдяки своїй збірній конструкції. Поперечне волокно в серцевині з фанери з меншою ймовірністю коробиться або деформується, як це може відбуватися з твердою традиційною деревиною.

Легше  поєднувати. Якщо ви думаєте про додавання листяних порід у свій простір пізніше, але не можете зробити це все одразу, хорошим варіантом буде інженерна деревина. Інженерні листяні породи легше поєднуються в обробці та малюнку волокон через їх штучну природу.

3. Ламінат

Ламінована підлога на 99% складається з дерева, хоч і пресованого, а не цільного дерева, як традиційні листяні породи. Композиція розбита на 4 основні шари. Шари такі:

Що подобається: 

Довговічність. Ламінат – це штучний продукт, що складається із пресованої деревини та композиту. Верхній шар виглядає як деревина, але процес збирання стабільний по дизайну.

Дешевше, ніж листяні породи дерева. Ламінована підлога може виглядати як деревина, але за невелику частину вартості.

Більше водостійкий. Можливо, не варто використовувати ламінат у ванній кімнаті, але кухня або пральня, які з меншою ймовірністю матимуть великий контакт із водою, можуть бути варіантом.

4. Вінілова підлога

Вінілові підлоги — ще один незбагненний герой дизайнерських тенденцій останнього часу. Подібно до ламінату, вінілові підлоги можуть виглядати як дерево, камінь, бетон або кераміка.

На відміну від ламінату, який складається в основному з дерева, вінілові підлоги на 100% складаються з пластику і мають набагато більшу гнучкість.

Що подобається:

Вологостійкий. Якщо вам потрібен продукт, що імітує дерево, стійкий до вологи, важко перевершити якісну вінілову дошку. Це один із небагатьох продуктів з імітацією дерева, безпечних для кухонь та ванних кімнат.

Простота установки. LVT (розкішна вінілова плитка) також неймовірно проста в установці. Багато вінілових дошок мають основу, яку можна легко приклеїти, що вимагає мінімальних інструментів і мінімальних навичок.

Доступний. Вінілові підлоги можуть надати розкішного вигляду будь-якому простору за невелику вартість. 

5. Підлога з лінолеуму

Підлога з лінолеуму схожа на вінілову підлогу, але має деякі суттєві відмінності, коли справа доходить до конструкції.

На відміну від вінілу, в якому використовується чотиришарова конструкція, в лінолеумі використовується тришарова конструкція.

Що подобається: 

Дуже міцний. Традиційний лінолеум надзвичайно міцний. Він твердий, а не гнучкий, як вінілова плитка. Крім того, оскільки малюнок вбудований в серцевий шар, у разі його пошкодження або сколів це може бути не так помітно, оскільки зміна кольору буде обмеженою.

Простота установки. Метод укладання лінолеуму простий навіть для домашнього майстра вихідного дня. Він плаский і з ним легко працювати.

Менше летких органічних сполук, ніж у вінілу. Лінолеум виготовлений з натуральних відновлюваних ресурсів, таких як лляна олія, отримана з насіння льону. Для порівняння вініл — на 100% пластик.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *