Чому не варто стригти брови — думка стилістів | 100 ІДЕЙ

Чому не варто стригти брови — думка стилістів

Стрижка брів — одна з найбільш неоднозначних б'юті-послуг. У різних салонах до неї ставляться зовсім по-різному. У одних — з готовністю почнуть працювати ножицями, а в інших — відмовлять або запропонують альтернативу у вигляді вискубування. Тому питанням про те, чому не можна стригти брови, задаються багато жінок. Наслідки цієї процедури здаються досить неприємними, але незрозуміло, правда це все чи ні, інформує Ukr.Media.

Чому одні бровісті користуються ножицями під час роботи, а інші — ні

Уся заковика полягає у неоднозначному ставленні до процедури. Багато людей переконані, що стрижка за допомогою ножиць або тримера негативно позначається на бровах. Інші ж у це не вірять, тому і надають відвідувачам салону цю послугу. Тож остаточне рішення про те, стригти брови чи ні, залишається за клієнтом.

Чому не можна стригти брови

Однозначної думки щодо цього питання бути не може, оскільки зі шкодою від стрижки зіштовхуються не усі люди. Але все ж таки тих людей, які не схвалюють цю процедуру, значно більше, ніж її прихильників.

Практикуючі бровісти і експерти з косметології виділяють цілий ряд аргументів проти процедури:

Брови після стрижки виглядають неприродно

Стрижка за допомогою ножиць або тримера порушує форму волосся. У своєму природному вигляді кожен волосок брови стає тоншим на кінчику, а часто — ще й світлішим. Якщо ж кінчики обрізають, то замість волосся залишаються товсті жорсткі "пеньки", не надто схожі на природні брови.

Обстрижені волоски починають зростати у різні сторони

Втративши значну частину себе, волоски можуть вибитися з колишньої структури зростання. Трапляється це нечасто, але навіть якщо кілька волосків ростуть вгору або вниз від брови — це вже помітно під час близького розглядання обличчя.

Товсті корені брів погано піддаються укладанню, адже з тонкими кінчиками легко працювати

Як результат, обстрижені волоски стирчать на всі боки.

Після стрижки брови не оновлюються

Процес оновлення брів, як і вій, знайомий кожному: відмерлий волосок випадає, на його місці виростає новий. Але якщо зістригти частину волоска, то він стає дуже легким і не може випасти. Через це для нового волоска не вистачає місця, і він слабшає, а іноді навіть може врости у шкіру.

Підстрижені брови незручно фарбувати

Широко поширена ситуація, коли обстрижені волоски виглядають темнішими, ніж незаймані. Брови стають строкатими і негарними.

Чому можна стригти брови

Отже, аргументів проти стрижки брів більш ніж достатньо. Але і на користь процедури теж є аргументи:

Після стрижки брови виглядають охайно

Навіть якщо їх форма не зовсім природна, вони однаково привабливі. Надмірно довгі або пишні брови — набагато гірші за підстрижені.

Обстрижене волосся дійсно може почати зростати у різні боки, але це трапляється дуже рідко

До того ж неслухняне волосся завжди можна вискубати.

Після стрижки бровам не потрібне укладання

Вони і так добре тримають форму через те, що втратили частину довжини.

Зі 100 %-вою впевненістю заявити, що стригти брови не можна — не вийде. Процедура не настільки страшна, щоб її уникати. Але негативні моменти і справді присутні. З підстриженими бровами проблеми виникнуть з набагато більшою ймовірністю, ніж з бровами природної структури. Практика показує, що у багатьох жінок після стрижки брів не відбувається нічого поганого, а у інших з'являються врослі волоски і інші проблеми. Тому формально стригти брови не рекомендується, але рішення залишається за клієнтом салону краси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *