5 ознак, які видають людину, що не хоче з вами спілкуватися
Іноді виникають неприємні ситуації. Ви спілкуєтеся з людиною, вважаючи, що їй також цікаво, і щиро прагнете розвивати ваші стосунки. Але раптом стає очевидним, що ця людина насправді не бажає спілкуватися. І було б краще зрозуміти це заздалегідь. Проте є дві проблеми. Або ви не помічаєте натяки, які дає ця людина, або сама вона не може чітко висловити це вам. Саме тому важливо знати заздалегідь ознаки, що вказують на те, що людина не хоче спілкуватися. Про це ми й поговоримо, інформує Ukr.Media.
Перша ознака — людина не проявляє інтересу до переписки. У наш час майже кожен користується соціальними мережами, отже, і листується. Тому важливо звертати увагу на поведінку людини під час спілкування. Це насправді може багато розповісти.
Якщо людина виглядає незацікавленою, значить, насправді вона не хоче з вами спілкуватися. Яким чином це може проявлятися?
По-перше, якщо людина дуже довго відповідає. Причому, часом це виглядає абсурдно довго. Особливо, якщо ви бачите, що вона була онлайн або знаєте, що у неї завжди під рукою телефон. У наш час, якщо людина не відповідає вам більше ніж чотири години, це, швидше за все, її особистий вибір, а не якась складна ситуація.
Але не варто робити висновки лише на основі одного випадку. Людина може бути дійсно зайнята, не в настрої і так далі. Висновок можна робити, якщо у неї є можливість відповісти, але вона все одно затягує з відповіддю. І робить це постійно.
По-друге, людина відповідає коротко. Тобто, рідко надає розгорнуті відповіді. Частіше ви почуєте лише “так” або “ні”. Може також бути “не знаю” або “можливо”. Інакше кажучи, людина не бере активної участі в розмові. Це легко помітити, якщо звернути увагу на обсяг повідомлень. Наприклад, коли ви пишете, ваші повідомлення завжди складаються з кількох речень, а її відповіді часто обмежуються одним реченням або навіть одним словом. Це явний знак незацікавленості.
Людина уникне тактильного контакту і демонструє відразу саме до вас. Це друга ознака. Є люди, які в принципі не люблять дотиків. Вони не люблять обійми, не хочуть, щоб хтось прибрав волосся з їхнього одягу і так далі. Тобто, будь-які дотики. І є такі, хто відчуває відразу до всіх. Вони не будуть пити з пляшки після когось і свою пляшку нікому не віддадуть. Або, наприклад, не одягнуть чужу кофту, навіть якщо на вулиці холодно, та й свою не запропонують. Такі люди існують.
Важливо звернути увагу на ситуації, коли ця особа проявляє таку поведінку лише щодо вас. Вам потрібно знати, як вона поводиться з іншими людьми. Адже така вибіркова відраза часто свідчить про те, що людина підсвідомо відокремлює тих, хто їй подобається, від тих, хто її відштовхує. Тому звертайте на це увагу.
Людина намагається уникнути контакту з вами, коли не перебуває у ситуації, де вона зобов’язана бути поруч. Це третя ознака. Цей пункт стосується людей, які спілкуються з вами “під примусом”. Наприклад, це може бути колега по роботі. Ви разом відвідуєте якісь зустрічі, важливо, що ви знаходитесь у ситуації, коли людина не має вибору і повинна бути поруч.
Людина може бути дуже приємною і товариською, наприклад, через те, що в вашому колективі важливо підтримувати дружню атмосферу. Або вона знає, що їй може знадобитися ваша допомога в майбутньому. Тобто, на робочому місці вона може бути дружньою нещиро, просто тому, що ви змушені спілкуватися.
Тому звертайте увагу на те, як людина ставиться до вас поза цими зобов’язуючими ситуаціями. Чи запрошує вона вас на зустрічі? Чи відмовляється, коли ви її кличете? Це можна помітити навіть у переписці. Наприклад, на роботі ви жартуєте та спілкуєтеся, а поза робочим часом людина вас постійно ігнорує. Це яскраво свідчить про те, що вона розділяє своє спілкування на робоче та поза робоче.
На роботі (або в іншому місці), оскільки вона змушена спілкуватися, вона вмикає свою доброзичливу особистість. А коли робочий час закінчується, з’являється інша особистість, яка не хоче спілкуватися з вами. Тому звертайте увагу на моменти, коли людина не зобов’яз
Джерело: ukr.media