Ацетон: викинути або залишити?

Рідина для зняття лаку складається з різних розчинників. Наприклад, ацетон, етилацетат, ізопропіловий спирт. Всі вони можуть міститися в різних кількостях. Також серед інших пляшечок, можна знайти рідини без вмісту ацетону. Яку вибрати?

Почнемо з того, що правильне видалення лаку з нігтьової пластини має велике значення і запобіжить безлічі проблем, серед яких: ламкість, порушення еластичності і відшарування. Пора розібратися!

Рідина для зняття лаку з ацетоном

Найдешевший і швидкий варіант зняття звичайного лаку — ацетон. Але є пара нюансів. Він видаляє з нігтя його жирові компоненти, які його захищають. Більш того, це хімічна сполука досить токсична, що може впливати на дихальні шляхи і призвести до серйозних порушень і алергічних реакцій, інформує Ukr.Media.

Не використовуйте розчинники, якщо на шкірі є порізи або тріщини.

Рідина без ацетону

Такі рідини містять інші розчинники: етилацетат, ізопропіловий спирт (накопичується в організмі), метилетилкетон (токсичний) і бутилацетат (може викликати подразнення) в різних концентраціях. Як ви вже могли зрозуміти, вони теж токсичні, але менш ніж сам ацетон. Для того, щоб зняти лак знадобитися набагато більше часу.

Використані ватні диски з розчинником — викиньте в спеціальні пакети або відразу винесіть із будинку, щоб уникнути випаровування хімії.

Де ж вихід?

Вибирайте засіб не по ефективності, а за складом (де буде більше натуральних інгредієнтів). Такі є! Не використовуйте рідину для зняття лаку кожен день. Обмежтеся одним разом на тиждень. Краще всього, купувати продукт без вмісту ацетону з мінімальними кількостями інших розчинників. Зверніть увагу на додаткові компоненти: вітаміни і мінеральні складові, масла і гліцерин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *