Як видалити стійку помаду — два перевірених способи
В кінці 40-х років минулого століття представницям прекрасної половини людства була презентована перша стійка губна помада. У той час цей косметичний засіб викликав справжній фурор серед жінок. І ось через величезну кількість часу попит на стійкі помади все такий же великий. Виробники сучасної декоративної косметики не втомлюються удосконалювати свою продукцію і створювати все більше варіантів водостійкої косметики, змити яку звичайною водою з милом зовсім нереально, інформує Ukr.Media.
Оскільки жінки нерідко використовують такий вид губної помади в своєму макіяжі, то питання її видалення залишається досить актуальним. Звичайно, створюючи стійку помаду, виробники косметики не забули і про спеціальні засоби для її зняття, але вони не завжди бувають під рукою. Тому ми радимо вам скористатися 2-ма способами демакіяжу стійкої губної помади описаними нижче. Вони перевірені досвідом і часом, тому точно не підведуть вас.
Спосіб №1
Для цього способу видалення помади з губ вам знадобиться: паперові серветки, бальзам для губ, зубна щітка і лосьйон для зняття водостійкого макіяжу з очей. Хочемо відразу попередити, що останній засіб має властивість сушити шкіру губ, тому цей варіант демакіяжу бажано використовувати одноразово, а не на постійній основі.
Отже, спочатку зніміть верхній шар губної помади паперовими серветками. Не тріть губи сильно, інакше ризикуєте отримати мікротріщини, видаліть косметику легкими рухами.
Потім нанесіть на губи товстий шар бальзаму і дайте йому вбратися. Після того, як він проникне в стійку помаду, стерти її буде простіше. Візьміть ватяний спонж і точними рухами по контуру витріть бальзам і разом з ним розм'якшений пігмент помади (намагайтеся не розтирати засіб за контур, інакше шкіра навколо рота забарвиться).
Тепер настав час зубної щітки: знову нанесіть трохи бальзаму на губи і з допомогою зубної щітки зробіть пілінг губ, виконуйте кругові рухи, злегка натискаючи. Дуже важливо, щоб щетина зубної щітки була м'якою і не травмувала тонку шкіру губ.
Завершальний етап — це видалення залишків пігменту засобом для демакіяжу очей. Нанесіть його на ватний диск і акуратними рухами протріть шкіру губ. Після того як помада повністю зітреться обов'язково промийте губи чистою водою і зволожте бальзамом або гігієнічною помадою.
Спосіб №2
Другий спосіб дуже схожий з попереднім, однак дій для видалення помади потрібно менше, як в принципі і засобів. Для демакіяжу другим способом приготуйте заздалегідь паперові серветки, скраб для губ, вазелін і зволожувальний бальзам.
Спочатку промокніть губи серветкою, щоб зняти верхній захисний шар помади. Після цього скористайтеся скрабом для губ. Він може бути купівельним або зробленим в домашніх умовах. Кращий варіант — це цукровий або кавовий скраб на основі меду.
Після легкого пілінгу витріть губи серветкою і нанесіть на них товстий шар косметичного вазеліну. Його можна купити в будь-якій аптеці або косметичному магазині. Почекавши близько 5-7 хвилин змочіть ватяний диск теплою водою і обережно зітріть вазелін.
Повторюйте процес з вазеліном до тих пір, поки вся фарба від губної помади не зітреться. Після цього обробіть губи зволожувальним бальзамом і насолоджуйтеся чистою шкірою. От і все!
Джерело: ukr.media