Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/krua100/htdocs/100.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Практичні та корисні поради, які можуть допомогти зменшити час, витрачений на прибирання | 100 ІДЕЙ

Практичні та корисні поради, які можуть допомогти зменшити час, витрачений на прибирання

Як часто ви займаєтеся прибиранням? Напевно, хоча б раз на тиждень. А багато хто робить це навіть частіше. Я знайшла способи, які дозволяють зекономити час і прискорити цей процес, повідомляє Ukr.Media.

Моя перша рекомендація — позбудьтеся або віддайте нужденним все, що зайве. Я провела інвентаризацію речей у своїй квартирі і викинула непотрібне. Відтоді мені дійсно стало легше розставляти все на своїх місцях. Адже непотрібного в домі стало менше! Тепер легше підтримувати порядок на полицях шаф.

Проте, я вирішила піти далі й прибрала частину посуду з видимого місця на кухні. Залишила для кожного члена сім’ї по одній тарілці та одній чашці. Чому так?

Тому що у мого чоловіка є звичка: поїв, залишив брудну тарілку, а коли знову захотів поїсти — бере нову. В результаті — дві брудні тарілки, які найчастіше доводиться мити мені! І є ще маленька донька, яка поки що теж не миє за собою посуд.

Друге правило, яке я намагаюся впровадити в нашій родині — кожен прибирає за собою. Я змушую доньку складати іграшки, викидати розмальовані папірці та обгортки від цукерок. А чоловіка прошу хоча б мити за собою посуд і складати свої брудні речі в пральну машину.

Третя порада — купіть собі помічників. Я вже давно замінила звичайний пилосос на робот-пилосос. Поки я розкладаю речі по місцях і витираю пил, він чистить підлогу самостійно. Це дуже зручно! Я настільки захопилася цим пристроєм, що тепер у мене два робот-пилососи! Один прибирає, інший миє підлогу. Але, звісно, якщо мені потрібно більш ретельне вологе прибирання, я все ж мию підлоги сама. Ще мрію про парову швабру, але поки у мене звичайна.

Четвертий лайфхак — розпарюємо, розігріваємо поверхні перед чищенням. Наприклад, перед прибиранням кухні я розігріваю губку в мікрохвильовці або тримаю під струменем гарячої води. Так жирні плями очистити буде простіше. Це ж стосується чищення каструль і духовки від нагару. А ще я розігріваю ванну кімнату! Закриваю двері і на кілька хвилин вмикаю гарячий душ. Коли приміщення наповнюється парою, можна приступати до чищення кахлю та інших поверхонь.

П’ята порада — запобігаємо забрудненням за допомогою пергаменту, газет, харчової плівки і навіть бахіл!

Наприклад, харчовою плівкою або пергаментом можна застелити полиці холодильника або верх кухонних шаф. А хтось навіть використовує фольгу для покриття плитки! Накопичене брудне покриття потім не потрібно відтирати з поверхні. Досить зняти плівку, пергамент чи фольгу і замінити на новий шматок.

Також на дно сміттєвого відра можна покласти газету. Якщо сміттєвий пакет порветься і протече, вся волога вбереться в підстилку, яку ви просто викинете. А відро легше буде вимити.

Що стосується бахіл, то їх я кладу поблизу вхідних дверей на випадок, якщо потрібно буде пройти в квартиру у взутті. Наприклад, якщо забула ключі чи телефон, а вже стою взута. Цей лайфхак стане в нагоді також у разі візиту лікаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *