Як схуднути з допомогою скакалки
На цей час по всьому світу діє режим самоізоляції та все фітнес-клуби закриті, інформує Ukr.Media.
Але багатьом людям не хочеться набрати зайву вагу за цей строк і на допомогу приходять вправи зі скакалкою. Але важливо знати, як їх правильно виконувати для отримання максимального результату.
Переваги скакалки
При вправах зі скакалкою задіяні в основному стегна і сідниці, а як ми знаємо ці місця першими приймають на себе удар при наборі зайвої ваги. Для мінімального ефекту в день вистачає навіть 20 хвилин тренувань. Ще скакалку просто придбати або замовити в інтернет-магазині, так і по гаманцю ця покупка не сильно вдарить. Також стрибки на скакалці корисні для профілактики серцево-судинних захворювань і варикозного розширення вен.
Скільки потрібно витрачати часу на вправи зі скакалкою, щоб схуднути?
Насамперед потрібно визначитися з метою. Вона може бути як просто спалювання декількох зайвих калорій, так і серйозне схуднення.
Якщо це друга мета, то вечори в руках зі скакалкою доведеться проводити регулярно, починаючи від одного місяця. Тому що заняття день через день або ще рідше до потрібних результатів не приведуть.
Так само потрібно в деякі дні проводити відпочинок для організму, щоб його не перевтомити.
По початку, особливо після перших занять, можуть виникнути болі в м'язах, однак головне це перетерпіти, бо з часом ці болі зникнуть.
Краще за все починати з коротких за часом вправ, приблизно 5-10 хвилин, згодом продовжувати їх до 30-40. А якщо потрібні термінові результати, то занять можна присвячувати цілу годину.
Варіанти вправ зі скакалкою:
- Стандартні стрибки (на двох ногах);
- Почергові стрибки спочатку на лівій нозі, потім на правій;
- Стрибки зі зміщенням ( назад-назад, вправо-вліво і т. д);
- Зворотні стрибки (обертати скакалку назад).
Є ще безліч варіацій вправ зі скакалкою, на будь-який смак.
Перед тим як почати виконувати вправи, потрібно зробити 10-хвилинну розминку для суглобів.
Вибір скакалки
Правильний вибір скакалки один з ключових моментів для успішного спалювання калорій. Можна зробити скакалку самому з підручних засобів, але все-таки краще купити нову. Для кожної людини вибір скакалки індивідуальний, хто нижче, хто вище. Занадто довга скакалка буде чіплятися за ноги при стрибках, занадто коротка теж. Тому потрібно обирати скакалку середньої довжини. Є спеціальні таблиці, які допоможуть визначити для якого зросту, яка повинна бути довжина скакалки.
Протипоказання до стрибків через скакалку
Стрибки через скакалку створюють велике навантаження на суглоби та хребет, тому варто утриматися від подібного роду занять якщо:
- є проблеми з хребтом;
- є проблеми з серцево-судинною системою;
- ожиріння;
- хворі суглоби.
Ми розглянули основні аспекти занять зі скакалкою і висновок один. Це заняттям підійде багатьом людям, які хочуть скинути пару зайвих кілограмів і зміцнити серцево-судинну систему.
Джерело: ukr.media