Як вибрати спортивний інвентар, та чим його можна замінити в домашніх умовах

Починаючи тренуватися вдома, багато хто не впевнений, яке обладнання варто купити у першу чергу, та й чи варто взагалі. Гантелі, еластичні стрічки, тренажери — як вибрати з різноманіття варіантів і чи можна займатися без додаткового інвентарю? Розібратися допоможе фітнес-блогер, творець і ведуча YouTube-каналу TGYM Тетяна Федорищева, інформує Ukr.Media.

Чи обов'язково купувати інвентар для домашніх тренувань?

Для тих, хто хоче займатися в домашніх умовах, основна мета — збільшення витривалості і збільшення тонусу м'язів. Цього цілком можна досягти за допомогою тренувань із власною вагою. Тобто, крім вільного простору і форми, в перший час вам нічого не знадобиться.

Сьогодні існують різні формати занять, які можна чергувати, щоб урізноманітнити свою фітнес-рутину. Наприклад, табата, HIIT, вправи на повтори, йога, танці — все залежить тільки від ваших уподобань і фантазії. За пів року регулярних тренувань ви поступово збільшите витривалість, приведете м'язи в тонус, а головне — вивчите, як правильно виконувати вправи. А вже після цього можна починати працювати з додатковою вагою.

Іноді навіть звичайні речі можна використовувати в якості спортивного інвентарю.

Чим можна замінити спортивний інвентар у домашніх умовах?

Щоб заощадити на дорогих спортивних аксесуарах, ви можете почати з підручних матеріалів. Наприклад, можна взяти пляшку і наповнити її піском або сумку з книгами — вони замінять невелику гирю. Навіть такі прості речі ефективно ускладнять тренування і вправи.

Якщо ж ви зважилися брати справжні гантелі, найкраще звернути увагу на розбірні варіанти. Такі будуть займати менше місця, а в перспективі ви зможете змінити навантаження.

На який інвентар звернути увагу новачкам?

Купуючи цілісні гантелі, "приміряйте" їх прямо в магазині. Зробіть один підхід по 10-15 разів, і якщо останні рази даються вам важко, значить, це і є ваша робоча вага.

Також зверніть увагу на еластичні стрічки. Це дуже компактний варіант, який дозволяє виконувати вправи на ноги і сідниці. Стрічки бувають латексні і тканинні. З останніми працювати набагато складніше, тому вони підійдуть для більш досвідчених людей.

Щоб займатися, не обов'язково ходити в спортзал або мати спеціально обладнану кімнату.

У цілому, все залежить від вашого бажання. Але відразу скуповувати цілий домашній спортзал нема потреби. Особливо для новачків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *