Чи можливі відносини без грошей та витрат | 100 ІДЕЙ

Чи можливі відносини без грошей та витрат

Фінанси — камінь спотикання в багатьох парах. Багато як і раніше думають, що чоловік повинен утримувати сім'ю, тоді як не всі чоловіки можуть собі це дозволити. Міцний союз можна побудувати і без грошей — є відносини, які існують без витрат, інформує Ukr.Media.

"Фінансове питання" рано чи пізно постає в житті кожної дорослої людини — ми влаштовуємося на роботу, вчимося планувати свій перший бюджет і розподіляти кошти. Грошова сторона впливає і на відносини — ми нерідко сперечаємося, хто повинен оплачувати всілякі культпоходи, кафе, кінотеатри. Часом всі ці розваги влітають в копієчку, і деякі замислюються: а чи можливі взагалі відносини без витрат?

Коли фінанси співають романси

Чи можливі відносини без грошей? Логічно, що таким питанням задається той, хто відчуває постійні або тимчасові фінансові труднощі. Більшість все ж дотримується думки, що якщо в кишені не густо, нові відносини краще не починати — спочатку потрібно навчитися забезпечувати себе. Проте, на противагу можна привести союзи, які нерідко виникають ще в старших класах — переважну більшість все ще забезпечують батьки, які далеко не завжди виділяють гроші на кишенькові витрати. Брак або відсутність грошей практично не заважає школярам будувати перші відносини, і у них слід було б повчитися багатьом парам.

Краще, якщо відмова від зайвих витрат — це ваш усвідомлений вибір, а не вимушений захід. І звичайно, доведеться заручитися підтримкою дівчини — якщо вона не розділяє ваших фінансових поглядів, підтримувати "безгрошові" відносини буде важкувато. Крім того, потрібно буде максимально відмовитися від витрат і на себе — це буде чесно. Зворотна ж ситуація — наприклад, ви борозните простори на новенькій іномарці, а дівчина не бачила від вас жодної троянди — виглядає як мінімум дивно: такий контраст створює враження, що ви надто вже економите на своїй обраниці. Довго такі відносини, на жаль, не тривають: швидше за все, дівчина віддасть перевагу більш щедрому кавалеру.

Якщо ви не плануєте жити разом

Якщо ви не живете і не плануєте жити на одній території, то такі відносини цілком можуть існувати без витрат. Вам не потрібно витрачатися на комунальні послуги, не потрібно вести загальний бюджет, що якраз характерно для пар, які проживають разом. Прекрасний приклад одних відносин без зайвих витрат. Попри те, що пара живе разом, в одну мить партнери проаналізували свої витрати, жахнулися і прийняли рішення протриматися цілий рік без покупок. Це було нелегко — проте, пара впоралася з цим експериментом і навіть змогла зробити невеликі накопичення.

Багатьом таке рішення фінансової проблеми може здатися радикальним, але ви можете почати з малого: спробуйте замінювати дорогі розваги практично безкоштовними на зразок пікніка на свіжому повітрі або прогулянки в лісі — вкладайтеся не в речі, а в емоції, і дуже скоро ви відчуєте позитивну динаміку в ваших відносинах. Зрештою, не обов'язково щодня водити свою пасію на новинки кінопрокату, в дорогі ресторани і музеї, на виставки та концерти. Відносини без витрат — це ще й відмінний спосіб розширити свій кругозір і звернути увагу на безкоштовні розваги. Ви можете насолоджуватися прогулянками у парку, вулицями, влаштовувати фотосесії (швидше за все, згодиться навіть камера вашого телефону), робити милі подарунки власноруч — можливостей багато.

Якщо ви обидва фінансово незалежні

Відносини без витрат можливі, якщо ви і ваша партнерка здатні самостійно себе забезпечувати. Тоді питання грошей практично не піднімається — кожен платить за себе сам. Такий підхід до відносин — ще й відмінна профілактика сварок, які можуть виникати в парах, які ведуть загальний бюджет. Подібних обговорень, найімовірніше, у вас просто не буде, якщо ви на самому початку відносин домовитеся, що оплачуєте свої покупки окремо.

Ставлення до фінансів — особиста справа кожної людини, і часом в це не варто втручатися. Можливо, ваш обранець не щедрий на подарунки і сюрпризи тому, що змушений виплачувати кредит за житло або забезпечує хворих родичів. Та й випрошувати подарунки, якщо ви доросла, самодостатня людина, в наш час просто безглуздо. Якщо вам постійно не вистачає грошей, причину варто пошукати в своїх звичках і поведінці, а не намагатися компенсувати нестачу за рахунок партнера.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *