Ці професії в реальності справжнє пекло, але з боку здаються раєм | 100 ІДЕЙ

Ці професії в реальності справжнє пекло, але з боку здаються раєм

У дитинстві ми всі мріяли приблизно про одні й ті ж роботи: хтось хотів працювати ветеринаром, інші бачили себе відомими журналістами. Більшості мрій так і не судилося збутися. І добре, інформує Ukr.Media.

Ветеринар

Очікування: Ура, я буду працювати з щенятами і кошенятами!

Реальність: тримісячне кошеня вмирає у мене на руках. Я бачила стільки крові, жаху і зневаги господарів, що справлятися з цим все складніше. Відправляла тварин з раком додому, тому що їх господарі просто не могли оплатити лікування. А скільки разів я була єдиною, хто підтримував вихованців перед тим, як вони покинуть цей світ. Про той біль що вимотує, з яким я стикаюся кожен день, ніхто не говорить.

Архітектор

Коли вступаєш до університету, впевнений, що будеш проєктувати великі химерні будівлі, які обов'язково стануть культовими. Але в реальності на це попиту майже немає. А ось що дійсно потрібно суспільству — це склади, супермаркети, торгові центри і потворні, але дешеві будинки. Найімовірніше, ними ви і будете займатися до кінця життя.

Журналіст

Раніше всі думали, як це здорово, що я працюю журналістом на спортивному телеканалі. Але на ділі приємного було дуже мало. 70% людей, з якими я працював, були жалюгідними придурками із завищеною зарозумілістю… Ну і ще доводилося зі спортсменами спілкуватися.

Тестувальник відеоігор

Я працював тестувальником ігор в EA майже три роки. Ось на що це схоже. Уявіть тип гри, який вам не подобається. Може, футбольні матчі або взагалі що завгодно. А тепер уявіть, що граєте в цю гру по вісім годин на день. Тільки не граєте, а тестуєте.

Давайте на прикладі стратегій в реальному часі. Вам надходить завдання протестувати системи збору ресурсів. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути мишу і переконатися, що ваші персонажі можуть видобувати золото і збирати пиломатеріали. Так просто: клікаєш по шахті, по лісі… Причому ніяких битв немає — все відключили, щоб ти тестував тільки те, що потрібно. Ніякого сюжету теж немає, тому що ти просто перескакуєш з рівня на рівень, щоб протестувати систему ресурсів на кожному.

І так вісім годин на день п'ять днів на тиждень.

Знаходиш десятки глюків. Розробники випускають оновлення з виправленнями. І ось тепер тобі знову потрібно протестувати кожен рівень, щоб переконатися, що вони дійсно виправили кожну помилку.

Археолог

Я кілька років працював археологом на південному заході США. Мені ще пощастило, що я працював в основному на цікавих розкопках, де ми хоча б щось знаходили. До того ж довелося проводити час на свіжому повітрі, насолоджуючись чудовими пейзажами.

Але мінусів значно більше.

Постійне життя в задрипаних готелях — власну квартиру дозволити ти собі просто не в змозі через низькі зарплати. Плюсом про друзів поза роботою можна забути — підтримувати зв'язок, коли ти постійно далеко, дуже складно. Те ж саме з домашніми вихованцями. Через все це археологи дуже часто зловживають алкоголем. До речі, один мій колега підрахував і з'ясував, що зарплати такі маленькі, що ми навіть не можемо дозволити собі купити достатньо їжі, щоб заповнити запаси енергії, яку витрачаємо щодня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *