Я дала своєму хлопцеві гроші та зрозуміла, що даремно, тепер я інша, я навчилася все робити правильно | 100 ІДЕЙ

Я дала своєму хлопцеві гроші та зрозуміла, що даремно, тепер я інша, я навчилася все робити правильно

Як би не намагалися закохані уникнути фінансових питань, рано чи пізно доведеться з ними зіткнутися. Я завжди говорила хлопцям, що хочу серйозних стосунків. Деякі з них одразу тікали після цієї фрази, а деяких, навпаки, вабила моя прямолінійність, інформує Ukr.Media.

Як тільки в нас зав'язувалися взаємини з потенційним кавалером, ми ходили в ресторан, гуляли в парку, купували морозиво, ходили в кіно і так далі. Спочатку мій кавалер зазвичай оплачував усі рахунки. Однак як тільки наші стосунки ставали більш серйозними, ми починали оплачувати рахунки разом.

Стосунки, які змусили мене змінитися

Кілька років тому я почала зустрічатися з хлопцем. Він був приголомшливим. Він навчався в аспірантурі, дотримувався тих же життєвих цінностей, що і я, і в цілому був прекрасною людиною. Однак наші фінансові цілі та пріоритети знаходилися на абсолютно протилежних сторонах. Я була економною, завжди тримала гроші на ощадному рахунку і з побоюванням ставилася до будь-яких кредитів. Він, навпаки, легковажно витрачав гроші, не маючи ніяких заощаджень.

Одного разу я дала своєму хлопцеві гроші на оплату житла. Тоді ми ще жили окремо, він втомився від навчання в аспірантурі та підробітків, але соромився просити гроші в батьків. Він обіцяв усе повернути. Коли я дізналася про його погани грошові звички, замість того, щоб вчити його і себе управлінню фінансами, я стала частіше платити за нього. Мені хотілося показати йому, що я завжди буду поряд з ним, завжди буду на його боці та завжди допомагатиму йому у важку хвилину. Наші стосунки тривали три роки, і зрештою ми розлучилися. Він більше не хотів серйозних стосунків, хоча з першого дня знав про мої наміри. Це було два з половиною роки тому. Він, як і раніше, телефонує, пише повідомлення, електронні листи. Він нічого не хоче, крім того, щоб я кожен раз зустрічала його з розкритими обіймами після того, як він нагуляється.

Тепер я знаю, що не варто давати хлопцеві в борг. Я вже неодноразово пошкодувала про свій вчинок. Однак після цих невдалих стосунків я навчилася все робити правильно.

Ось чого не варто робити в стосунках

Платити за квартиру

Не робіть цього, навіть якщо чоловік обіцяє повернути гроші. За останні кілька років я навчилася ніколи не позичати гроші, якщо вони потрібні мені самій. Якщо даєте в борг, уявіть, що вам його ніколи не повернуть. Поводьтеся так, ніби ви назавжди втратили ці гроші. У цьому разі ви будете почувати себе спокійніше, якщо борг не повернуть.

Думати, що ви заміжня

Коли ви не одружені, у вас немає нічого спільного, навіть якщо ви так гадаєте. Його гроші належить йому, а ваші належать тільки вам. Будучи глибоко закоханою, ви не повинні забувати про реальність і перетворюватися на ідеальну жінку, оплачуючи витрати, які він не може собі дозволити через свої власні жахливі звички.

Перетворюватися на помічницю

За два з половиною роки після розставання я прочитала книги про фінансову незалежність, слухала фінансові підкасти та дивилася нескінченний потік відео про те, як краще управлятися з грошима. Після довгих роздумів я з жахом усвідомила, що моя надмірна турботливість у взєминах заважає моєму партнерові вчитися на власних помилках. Я завжди була запасним планом на випадок його грошових проблем.

Що потрібно робити в стосунках?

Мій досвід підказав не тільки заборони, але й корисні правила.

Коли хлопець платить щоразу, це може створювати великі фінансові навантаження на його гаманець. Якщо грошей бракує, знайдіть які-небудь менш дорогі або безкоштовні розваги. Побачення і приготування їжі вдома можуть стати гарним способом заощадити.

Діліться ідеями один з одним, читайте ті самі книги й статті, розповідайте про свої фінансові цілі та прагнення. Якщо ваш партнер по вуха в боргах, поговоріть з ним про особисті фінанси та змусьте його взяти на себе відповідальність за його гроші. Деяких людей просто ніколи не вчили, як це робити, і це нормально.

Завжди майте свої власні гроші та власне життя поза стосунками. У шлюбі все може бути інакше, але якщо ви просто зустрічаєтеся, це все змінює. Ви зобов'язані бути капітаном свого корабля і завжди ставити це на перше місце. Ваш партнер має зробити те ж саме.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *