Як жити на широку ногу, якщо мало грошей | 100 ІДЕЙ

Як жити на широку ногу, якщо мало грошей

Мрії про красиве життя часто закінчуються після нарахування заробітної плати: її просто не вистачає на хороший відпочинок, гідний одяг і якісний ремонт, інформує Ukr.Media.

Або ми просто не вміємо витрачати? Розповідаємо про способи заощадити, але при цьому жити на повну котушку.

Розрахуйте реальний бюджет

Перш ніж шукати розкішні речі за подібною ціною, розрахуйте бюджет. Важливо зрозуміти, скільки грошей у вас залишається на здійснення матеріальної мрії. Відніміть із заробітної всі обов'язкові витрати (комунальні платежі, страхування, навчання, їжу) і подивіться, що залишилося. Тепер ми знаємо, якою сумою будемо розпоряджатися. Справа за малим: організувати гідне життя.

Складіть «розкішний» список

Визначте, що в цьому місяці для вас першочергово: повноцінний догляд за зовнішністю, поїздка за кордон, оновлення гардеробу або ремонт. Потрібно проранжувати покупки за ступенем значущості. Можливо, вам вдасться придбати все вищеперелічене і навіть більше, але важливо зрозуміти з чого почати витрати, а що залишити на потім.

Купуйте абонементи по купонах

Відвідування дорогого спортзалу або відомої танцювальної школи — ще один атрибут красивого життя. Але щомісячна оплата такого задоволення занадто велика. Кращий варіант — скористатися сервісами зі знижками. Тоді ви заощадите, але не будете відмовляти собі в задоволенні.

Зробіть мікс: дорогий бренд + речі з мережевого магазину

Така тенденція називається «mic&match». Все просто: створюючи образ, додайте дорогу люксову річ, і кілька елементів з мас-маркету. Ідеально, якщо дизайнерською річчю стане сумка — вона підійде до різних образів і завжди буде при вас. А от штани, жакети та рукавички можна брати звичайні.

Зайдіть на форум спільних закупівель

Сенс простий: кілька людей об'єднуються для того щоб купити речі у постачальника, за вартістю без націнки. Кожен робить попереднє замовлення, і як тільки набирається потрібна кількість однорідних товарів, оформлюється купівля.

Перефарбуйте шкіряні чоботи

Як тільки на взуття з'являються потертості, вони напрошуються на викид. Але є вихід: ви можете не купувати дорогі чоботи, а пофарбувати старі. Якщо знайти професіонала, то зможете значно заощадити, а взуття буде виглядати, як ніби ви тільки що її купили.

Купіть вітамін D замість ін'єкцій

Так, уколи краси коштують дорого, а молода свіжа шкіра — ознака розкішного життя. У цьому випадку можна перейти на бік природної підтримки епідермісу: купіть «сонячний» вітамін D в капсулах, і ви побачите, як шкіра зміниться. І витрати будуть мінімальні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *