Як змусити гроші працювати на вас — правила успіху з книги фінансового генія | 100 ІДЕЙ

Як змусити гроші працювати на вас — правила успіху з книги фінансового генія

Підприємець Роберт Кіосакі ділиться секретами управління часом і людьми та відповідає на питання, яке мучить мільйони: як змусити гроші працювати на вас, інформує Ukr.Media.

"Багатий тато, бідний тато" — одна з найвідоміших книг про фінансову грамотність у світі. Її автор, Роберт Кіосакі, змінив підхід до грошей мільйона людей. Інвестор, підприємець і письменник розповідає про різницю між активом і пасивом, між бідністю і банкрутством, порівнюючи двох батьків: свого рідного — освіченого, але який відчуває фінансову потребу професора і батька свого друга — успішного, кмітливого і фінансово-грамотного чоловіка, який сам домігся фінансового добробуту. Книга "Багатий тато, бідний тато" була продана більш, ніж в 109 країнах, і не покидала список бестселерів більше шести років.

Не працюйте тільки за гроші

Спробуйте попрацювати безкоштовно, це відкриє свідомість новим можливостям заробітку, а не змусить фокусуватися тільки на розмірі заробітної плати. Як би парадоксально це не звучало, але проблема більшості співробітників полягає в тому, що, якщо їм не вистачає заробітної плати, вони приходять просити підвищення або шукають нову роботу. Страх і жадібність — рухаючі сили, які змушують людину брати участь в "щурячих перегонах". Шукати нову роботу, просити підвищення, звільнятися і знову шукати роботу. Тому багаті не працюють за гроші, вони працюють за потенціал і ініціативу.

Важливо отримати фінансову освіту з дитинства

Чому бухгалтери і фінансисти не завжди багаті, хоч і працюють з грошима кожен день? Існує велика різниця між умінням рахувати гроші і фінансовою грамотністю, якої не вчать ні дітей, ні дорослих. Фінансова грамотність допоможе розбиратися і контролювати ситуацію і ринок навіть в найскладніших економічних ситуаціях і кризах. Сміливість і рішучість багатих людей, в першу чергу, ґрунтується на обізнаності. Підкованість, вміння аналізувати і інвестувати принесуть користь в грамотному веденні фінансів і допоможуть помножити свій стан.

Почніть працювати на себе

В основному, середній клас працює на роботодавця або державу, вони залежні від начальства і власників компанії. Якщо ви справді хочете стати багатими, то почніть працювати на себе. Виберіть область діяльності, якою ви цікавитеся, адже інтерес — вже половина справи. Не залишайтеся в підпорядкуванні у інших, це не дозволить вам максимально розширити свої фінансові можливості.

Будьте впевнені у тому, що гідні бути багатим

Якщо при думці про заробіток в вашу голову закрадаються сумніви, і ви питаєте себе: "чи гідний я бути багатим?", то це вже поганий знак. Щоб розбагатіти в житті, відчуйте себе багатим у своїй свідомості. Не прокручуйте фрази: "мені потрібно економити", "я не можу дозволити собі"… Думайте в ключі: я гідний заробляти гроші, у мене це виходить, і я можу дозволити собі все, що захочу.

Не бійтеся змінювати роботу і отримувати новий досвід

Деяким здається, що стабільність — одна з головних складових великого заробітку. Багатий тато ж говорив, що не варто боятися змінити роботу, а перехід з однієї спеціалізації на іншу допоможе розширити кругозір. Чим ширше ваша свідомість і чим більше досвіду ви отримуєте на різних посадах, тим простіше вам буде заробляти гроші в абсолютно різних областях. Навчіться керувати різними процесами, отримуйте навички управління грошима і людьми, а головне — собою і своїм часом.

Нарощуйте активи і скорочуйте пасиви

Намагайтеся звести до мінімуму ваші пасиви. Якщо ви ще не твердо стоїте на ногах, то забудьте про речі, які вимагають витрат і не приносять ніякого прибутку (намагайтеся отримати вигоду майже з усього). Машина, техобслуговування якої вимагає занадто великих витрат, квартира або будинок, які ви, наприклад, не здаєте. Активи завжди будуть вашим доходом, який ви зможете нарощувати, правильно розподіляючи шари вкладення в бізнес, інвестиції, акції або нерухомість, яка не простоюється даремно.

Пишайтеся своїми невдачами

Не варто бояться втрат або невдалих вкладень. Страх — природне явище, але чим раніше ви навчитеся на своїх помилках і "наб'єте шишки", тим більша ймовірність того, що справи швидше підуть в гору. Не ставтеся до програшу як до трагедії. Не програти може тільки людина, яка не зробила не однієї спроби для виграшу.

Позбавтеся від страху втратити гроші

Якщо ви хочете розбагатіти, то звикніть до думки про те, що постійні вкладення — єдиний шлях до заробітку. Не бійтеся ризикувати і ставитися до грошей як до товару, який рано чи пізно почне на вас працювати. Якщо ви переживаєте втрату грошей і боїтеся "прогоріти", то, на жаль, у вас набагато менше шансів на багатство, ніж у людини, готовій кілька разів програти перед великим виграшем.

У перший час скоротіть витрати

Виглядати багатим і бути багатим — не одне і те ж. Наявність квартир, машин і будинків не показує ваш дійсний рівень доходів. Особливо, якщо дороге рухоме або нерухоме майно було куплено на останні гроші або в кредит. Людина що багатіє спочатку скорочує витрати, вкладає гроші в інвестиції або розвиток бізнесу і лише після того, як у вас є вільні кошти, що працюють на вас, ви можете назвати себе багатими.

Любіть гроші

Мабуть, це найважливіше правило. Вам не набридає говорити про гроші, ви горите бажанням і хочете вивчати все, що пов'язано з фінансами. Якщо вам не дуже цікаві гроші і все з ними пов'язане, то, швидше за все, не варто присвячувати збагаченню і примноженню капіталу все своє життя. Особливо, якщо цифри, аналітика і економіка викликають у вас почуття нудьги. Любов до грошей — запорука успіху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *