Йому 35, а він живе за рахунок матері | 100 ІДЕЙ

Йому 35, а він живе за рахунок матері

Єдиний і улюблений син моєї сестри все ще живе з батьками. Йому 35 років, він не тільки не дає мамі грошей на продукти і оплату комунальних послуг, але і не соромиться просити її матеріально допомогти. Ця ситуація мене обурює, але я боюся образити сестру і висловити свою думку, інформує Ukr.Media.

Найулюбленіший син

Ця історія банальна. Чоловік з дружиною вирішили завести дитину і дуже зраділи народженню хлопчика. Син ріс у повному достатку і оточений увагою. Він закінчив школу і начебто вступив до якогось університету. Хлопчик ніколи не виявляв амбіцій і видатних успіхів у навчанні. Батьки лише відмахувалися, будучи впевненими в тому, що не всім бути розумними.

І ось роки йдуть, а тридцятип'ятирічний син-ледар все ще сидить на шиї у мами. Хіба це нормально? Часом він десь працює, але навіть у ці періоди грошей батькам не дає. Зараз він зовсім втратив роботу, спить до обіду і весь інший час сидить за комп'ютером. Водночас дорослий хлопчик не соромиться попросити у мами грошей на модний одяг і свої розваги. Іноді він навіть бере сімейну машину і видає її за власну. А своїм друзям молода людина представляється сином багатих батьків.

В якому віці починається самостійність?

Ми знаємо що батьки зобов'язані утримувати і забезпечувати дітей до їх повноліття. У 18 років сучасні молоді люди отримують вищу освіту (деякі — дуже далеко від рідного дому), влаштовуються на першу роботу, а деякі навіть одружуються. Саме в цьому віці багато хто починає жити окремо від батьків.

Цей період може бути непростим для всіх сторін в психоемоційному і матеріальному плані. У багатьох сім'ях старше покоління активно підтримує молодь і допомагає фінансово. Народна мудрість говорить, що діти завжди залишаються малюками для своїх батьків. І це правда, часто фінансову підтримку і / або дорогі подарунки від мами люди отримують у цілком зрілому віці.

Хто кому повинен допомагати?

Підтримка дорослих дітей не повинна негативно позначатися на якості життя батьків. Закінчив навчання повнолітня людина повинна самостійно утримувати себе і задовольняти за свій рахунок особисті потреби. Якщо дорослій дитині зручно і комфортно продовжувати жити з батьками, він повинен оплачувати свою частку комунальних і побутових витрат, допомагати робити ремонт і підтримувати чистоту в будинку.

І якщо в такій ситуації людина захоче завести власну сім'ю, ще до офіційної пропозиції вона повинна придумати, де буде проживати з обраницею. Багато жінок протягом усього життя готові віддавати своїм дітям найсмачніші шматки. Але при цьому вони зовсім не встигають пожити для себе, виконати свої головні мрії і подивитися світ.

Водночас домогтися успіху і вийти на хороший рівень дозвілля в наш час дуже складно. Багато молодих людей просто не в змозі придбати власне житло без допомоги батьків. А це означає, що і надмірно критикувати молоде покоління в таких умовах неправильно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *