Люди багатіють, бо знають один простий закон | 100 ІДЕЙ

Люди багатіють, бо знають один простий закон

Люди багатіють, бо знають один простий закон. Закон достатку — який говорить — все, що людина віддасть, повернеться до неї в примноженій кількості, інформує Ukr.Media.

Головна різниця між заможною і бідною людиною не в удачі, таланті і здібностях, а в мисленні. Бідні думають лише про те, що вони можуть отримати. Думки ж багатих спрямовані на те, що вони можуть віддати. В цьому і є основна відмінність.

Однак порівнюючи життя багатої і бідної людини, ми знайдемо забагато відмінностей. Заможна людина завжди щаслива і задоволена своїм життям, а бідному завжди чогось не вистачає.

У всіх писаннях написано, що потрібно прагнути віддавати і ділитися якомога більше. Біблія говорить: "та не збідніє рука того хто дає". Багато хто знає, що благодійність — основа зростання і процвітання. Однак як можна віддавати, коли самому не вистачає?

Про те, що треба жертвувати гроші на благодійність ми знаємо давно. Однак всякий раз, коли отримуємо зарплату, говоримо собі, що почнемо віддавати, коли закриємо борги, кредит на машину, купимо будинок. І дуже прагнемо заробити якомога більше грошей, і зазвичай це навіть гарно виходить, проте борги ростуть набагато швидше доходу.

Однак, коли ви вирішите почати жити за законом достатку і віддавати 10% від усіх своїх доходів. Цей момент стане переломним у вашому житті. Ви вилізите з боргів, ваші статки почнуть накопичуватися, а якість життя збільшуватися. Всі ваші мрії поступово здійсняться.

Як же це працює?

Кожній людині при народженні дається універсальна кредитна карта Всесвіту. Що ж це таке?

Уявіть, що у вас є карта, за допомогою якої ви можете купувати в борг все, що тільки побажаєте. Нерухомість, особистий транспорт, одяг, їжу. За однієї лише умови. Все, що вам потрібно оплатити це десять відсотків від повної вартості цієї речі. Вигідна пропозиція, чи не так? Однозначно! Адже це всього лише десять відсотків! А решту дев'яносто заплатять за вас. Заковика в тому, що якщо ви не використовуєте карту, то банк примусово забирає ваші борги.

Які б зусилля ви не прикладали, щоб не втратити своє майно, це все буде в порожню. Банк знайде як повернути гроші. Будь то аферисти, податкова, поломки або будь-який інший зручний випадок.

Але є прекрасна новина. Тим людям, які регулярно використовують карту і без примусів банку розраховується за рахунками, банк дає пільги, збільшує кредитний ліміт і заохочує різними бонусами. Працівників банку зовсім не цікавить ваша посада або зарплата. Важливо тільки щоб ви користувалися картою, адже це шалено вигідно, подумайте самі.

Маса боргів і брак грошей — пряма ознака вашого боргу перед Всесвітом. Почніть прямо зараз віддавати йому свої борги і ваше життя і добробут зміниться в кращу сторону!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *