Найпопулярніші непередбачені витрати, які можуть зіпсувати щомісячний бюджет | 100 ІДЕЙ

Найпопулярніші непередбачені витрати, які можуть зіпсувати щомісячний бюджет

Плануючи щомісячний бюджет, дуже важливо виділяти суму на непередбачені витрати. Адже не всі ситуації в житті можна передбачити, а про деякі події іноді просто забуваєш. Хочемо поділитися з вами найпопулярнішими непередбаченими витратами, які можуть зіпсувати щомісячний бюджет, інформує Ukr.Media.

День народження друга

Так, швидше за все, про день народження близького друга ви ніколи не забудете і заздалегідь заплануєте витратити певну суму грошей на подарунок для нього. Але нерідко ми стикаємося з несподіваними запрошеннями на свята. В цьому випадку доводиться думати, де знайти гроші на подарунок, а часом навіть доводиться позичати гроші, щоб якось викрутитися з ситуації.

Побачення

Побачення — ще одна стаття витрат, яка може зіпсувати щомісячний бюджет. Запрошуючи дівчину на побачення, молода людина повинна бути готовою до того, що їй доведеться витратити гроші на квіти, похід в кіно, кафе, таксі. Та й для дівчини підготовка до побачення може перетворитися в несподівані витрати: покупка нової сукні, позаплановий похід на манікюр і педикюр та інші жіночі витрати.

Несподівана хвороба

На жаль, ніхто не застрахований від несподіваних хвороб. В ідеалі кожен з нас повинен мати певну суму грошей, відкладену на "чорний" день. Але рідко хто має таку "подушку безпеки". Тому навіть покупка ліків, які, до слова кажучи, коштують недешево, може вдарити по вашому щомісячному бюджету.

Зламані речі

Поломка автомобіля, згоріла праска і навіть зламаний замок — ще кілька причин, через які чітко сформований план витрат може зійти нанівець.

Імпульсивні покупки

Нова ідеальна кофтинка, аксесуар для автомобіля та інші імпульсивні покупки також зіпсують ваш щомісячний бюджет. Не поспішайте робити необдумані витрати, спочатку поміркуйте про те, чи можете ви собі це дозволити, вирішите, від чого ви можете відмовитися в цьому місяці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *