Названі імена "газових королів" України | 100 ІДЕЙ

Названі імена “газових королів” України

У п'ятницю Дніпропетровська облрада дозволила трьом компаніям шукати сланцевий газ в області. Мова йде про НАК "Надра України" "Український геологічний науково-дослідний центр" і компанії "Придатний Деррік". Остання компанія фігурує в розслідуванні сайту "Слідство.Інфо" як компанія, пов'язана з міністром агрополітики Миколою Присяжнюком і міністром екології Едуардом Ставицьким.

Високопоставлені чиновники будь-який зв'язок з газовими родовищами заперечують, але доводи у журналістів досить переконливі. У своїх висновках журналісти Дмитро Гнап і Анна Бабінець спираються на документи.

Вони вивчили, кому належать українські надра. Серед щасливих власників газових родовищ виявилися ПАТ "Шахта ім.Засядька" Юхим Звягільський, п'ять родовищ приблизно на 5 млрд кубометрів газу) і ТОВ "Міжрегіональна газова компанія" (пов'язана з Олександром Януковичем, п'ять родовищ приблизно на 3 млрд кубометрів).

Через кілька юросіб десять родовищ приблизно на 18 млрд кубометрів контролює олігарх Ігор Коломойський (група "Приват"). Народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко також має п'ять газоносних джерел на 8 млрд кубометрів.

Але більше всього джерел – 28! – дісталося компанії "Придатний Деррік", яка згідно з журналістським розслідуванням пов'язана з Миколою Присяжнюком і Едуардом Ставицьким.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *