Страждання заради зарплати: як нелюбима робота впливає на нас | 100 ІДЕЙ

Страждання заради зарплати: як нелюбима робота впливає на нас

Якщо кожен день змушувати себе займатися ділом не до душі, можна швидко вигоріти. Але ж це не всі негативні наслідки! Виявилося, що такий мазохізм небезпечний для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Тим, кому не пощастило знайти свій ідеальний варіант працевлаштування, знайоме почуття небажання збиратися вранці будь-куди. Хочеться залишатися в ліжечку або робити будь-що, тільки не йти на неприємну і нелюбиму роботу. І не завжди ефект від таких до себе тортур може бути лише психологічним.

Насамперед варто визначитися, а що має на увазі цей термін? Зненавидженою роботою виявиться та, на яку змусили влаштуватися. Наприклад, на настійну вимогу батьків спочатку відучившись не на ту спеціальність. Або це може бути робота, на яку людина змушена погоджуватися ходити.

Це може бути пов'язане з тим, що вона поруч із будинком і так легше в садок дитину водити. Також трапляються випадки, коли на нелюбимій роботі добре платять або є якісь корисні пільги. Тоді людина теж змушуватиме себе туди приходити знову і знову.

Коли людина ходить на зненавиджену роботу, вона автоматично, свідомо і підсвідомо, змушує себе — щодня мучить, щоб вставати і займатися нею. Через це страждає імунна система, падає настрій. Відбуваються потім розлади психіки у вигляді апатії або нудьги. І людина крок за кроком робить так, щоби просто захворіти.

Кажучи, що проблема зненавидженої роботи полягає ще й у тому, що людина підсвідомо незадоволена отриманою зарплатою. Найчастіше через це відбуваються неприємні несподіванки, пов'язані з витрачанням цих грошей.

Зазвичай люди, які ходять на зненавиджену роботу, завжди опиняються в проблемах: у них то діти захворіють, то вдома щось зламається. Коли на зненавиджену роботу витрачаєш по вісім годин на день і більше, вона відкладає на людину не тільки відбиток, а й асоціації, ніби все життя — це складна штука, сповнена страждань. І, відповідно, людина перестає радіти життю, починає стресувати — і, як наслідок, вже хворіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *