Чи можна розмовляти телефоном під час його заряджання | 100 ІДЕЙ

Чи можна розмовляти телефоном під час його заряджання

Напевно деякі з нас чули, що не можна розмовляти мобільним телефоном під час його заряджання. А ось чому це не рекомендується робити, знають лише одиниці, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили розібратися в цьому питанні та проінформувати вас про можливу небезпеку. Будьте обережні, бережіть себе і своїх близьких!

Чому не можна використовувати мобільний під час заряджання

Коли мобільний телефон заряджається, він сильно нагрівається. Нехай апарат зовні виглядає як зазвичай, що в нього відбувається всередині, ви не бачите. Будьте обережними, навіть якщо ви користуєтеся апаратом досить довго і впевнені у ньому. Якщо ж у гаджета є маленький виробничий дефект або ж у мережі трапляються часті перепади напруги, коли ви заряджаєте телефон, — небезпека вибуху мобільного зростає у багато разів!

Неодноразово траплялися випадки, коли телефон, що заряджається, під час розмови вибухав. Результат жахливий: опіки, щелепно-лицьові травми, пошкоджена барабанна перетинка, проблеми із зором. Наслідки можуть бути найрізноманітнішими, але всі однаково плачевні.

Стежте за тим, як використовують гаджети діти, оскільки вони часто не відриваються від ігор на мобільному навіть під час його зарядки, що також небезпечно.

Заходи безпеки під час заряджання мобільного

 • Не користуйтеся мобільним під час його підключення до розетки через зарядний пристрій!
 • Не розмовляйте і не грайте під час заряджання гаджета.
 • Не кладіть мобільний, що заряджається, на ліжко або іншу швидкозаймисту поверхню.
 • Якщо ви заряджаєте телефон і вам телефонують, перед тим як відповісти на дзвінок, відключіть мобільний від зарядного пристрою і розетки.
 • Мобільний телефон — дуже корисний винахід. Проте використовувати його потрібно вкрай акуратно.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...
  Поділіться своєю знахідкою

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *