Чи потрібно регулярно перезавантажувати смартфон: фахівці дали точну відповідь | 100 ІДЕЙ

Чи потрібно регулярно перезавантажувати смартфон: фахівці дали точну відповідь

Комп'ютери та ноутбуки зазвичай вимикають, якщо роботу на них закінчено. Смартфони ж постійно перебувають у робочому стані. Виникає питання: чи не потрібно їх періодично перезавантажувати, щоб вони працювали без збоїв?

Як розповіли експерти з гаджетів, смартфони не потребують періодичного перезавантаження. Перезавантаження може знадобитися тільки тоді, коли ви розумієте, що виникла якась проблема з пристроєм, він перестав працювати правильно. Перезавантаження дає змогу вирішити деякі проблеми, інформує Ukr.Media.

Чи потрібно спеціально прискорювати і покращувати роботу смартфона?

Фахівці зазначають, що немає сенсу робити що-небудь спеціально, щоб телефон працював правильно. Не потрібно ставити на смартфон чистильники пам'яті, оптимізатори та інші сторонні програми, які нібито покращують його роботу.

Виняток становлять випадки, коли для телефона вийшло чергове оновлення, після якого апарат став працювати відчутно повільніше. Таке буває зі старими апаратами, на превеликий жаль. Виробник ніби каже: "Ваш телефон уже дуже старий, він працює дуже погано, іди купи новий".

Чи потрібно перезавантажувати смартфон після встановлення оновлення?

Власникам не потрібно додатково перезавантажувати смартфон після встановлення необхідних оновлень. Усі смартфони перезавантажуються під час оновлень у примусовому порядку. Апарат не може оновитися і не перезавантажитися, резюмували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *