Ця хитрість дозволить повісити вдвічі більше одягу на сушарці для білизни | 100 ІДЕЙ

Ця хитрість дозволить повісити вдвічі більше одягу на сушарці для білизни

Люди, які живуть у багатоквартирних будинках, часто стикаються з проблемою обмеженого простору, у тому числі коли мова заходить про сушіння білизни. Якщо в квартирі ще немає і балкона, процес взагалі перетворюється на непростий квест, пройти який без несподіваних лайфхаків неможливо, інформує Ukr.Media.

Зазвичай, міським мешканцям у будинках доводиться користуватись розсувними сушарками. Однак, це, безумовно, корисне пристосування домашнього вжитку рятує лише частково: місця на такій сушарці, зазвичай, також дуже обмежене і господаркам часом доводиться сушити речі частинами або розвішувати одяг один на одного, що суттєво затягує процес сушіння.

Досвідчені господині поділилися геніальним у своїй простоті трюком, завдяки якому на ту ж невелику сушку можна повісити майже вдвічі більше одягу.

Зазвичай білизну вішають на сушильні стійки горизонтально, по одному предмету одягу на кожну поперечину. Все, що потрібно зробити, щоб подвоїти корисну площу сушарки, це змінити спосіб розвішування — чіпляти двома прищіпками одяг за дві крайні перекладини, розміщуючи його перпендикулярно.

При традиційному способі на одному «крилі» сушарки вміщається всього 5 предметів одягу, а при нетрадиційному способу — 8. Однак, за бажання, одяг можна розмістити і щільніше, вмістивши всі 10 предметів, тобто збільшивши корисну площу сушарки рівно вдвічі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *