Ось чому у вашому будинку так багато пилу: пояснення експертів | 100 ІДЕЙ

Ось чому у вашому будинку так багато пилу: пояснення експертів

Якщо ваш будинок постійно запилений, незважаючи на всі ваші прибирання, проблема може бути дещо глибшою.
У вашій оселі приховано безліч джерел пилу, які часто залишаються непоміченими. Якщо ви помічаєте посилення алергічних реакцій або відчуваєте, що чистота вашої оселі поступається бажаному, то, можливо, настав час провести ретельне прибирання і позбутися пилу. Експерти поділилися порадами про те, як це зробити, інформує Ukr.Media.

Ймовірно, головною причиною накопичення великої кількості пилу у вашому домі є недостатня вентиляція. Якщо до цього додати рідкісне прибирання, це може створити сприятливі умови для скупчення не тільки пилу, а й пилових кліщів.

Пилові кліщі мешкають у матрацах, подушках і оббивці меблів. Якщо у вас немає антиалергенних наволочок для матраців і подушок, варто замислитися над придбанням таких. Вони допоможуть запобігти появі нових пилових кліщів і зменшити подразнення в осіб, які страждають на алергію та астму.

Інше потенційне джерело пилу — ваші штори. Регулярна хімчистка або заміна штор на жалюзі може бути розумним кроком.

Килими у вашому домі також можуть приховувати значну кількість пилу. Хоча ви не можете позбутися їх, регулярне і ретельне очищення допоможе знизити скупчення пилу.

Не забувайте і про своїх домашніх улюбленців. Щоб зменшити кількість пилу, спричиненого ними, рекомендується обмежувати їхній доступ до найзабрудненіших ділянок вашого будинку та регулярно дбати про гігієну ваших котів і собак, наприклад, частіше купаючи їх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *