Секрети, про які ніхто не знає: Ці лайфхаки допоможуть у повсякденних домашніх справах | 100 ІДЕЙ

Секрети, про які ніхто не знає: Ці лайфхаки допоможуть у повсякденних домашніх справах

Найімовірніше, ці речі в домашній рутині ви робили зовсім не так, як треба. Не біда, ми покажемо та розповімо, як варто діяти, інформує Ukr.Media.

Життя іноді може здатися нескінченною головоломкою, особливо коли справа стосується повсякденних домашніх справ. Дивно, але деякі речі, які ми робили роками, можуть виявитися не такими ефективними у господарстві, як ми думали. Тепер ці сім порад для дому ви використовуватимете постійно.

Як правильно набирати воду у відро

Всі ми стикалися з дурною ситуацією, коли хочемо налити води у відро, але воно не поміщається в раковину. Доводиться його нахиляти під різними кутами, якось витончуватися, а за підсумком вода розбризкується по всій ванній кімнаті. Рішення є! Якщо потрібно наповнити велику ємність під краном, використовуйте звичайний совок. Встановіть його так, щоб вода стікала у відро або, скажімо, велику вазу на його ручці зі зворотного боку совка.

Як правильно витягувати мішки для сміття з відра

Витягти повний мішок для сміття з відра може виявитися непростим завданням. І справа не в тому, що він сповнений. Просто при його витягуванні нагору утворюється вакуум, який ніби засмоктує весь вміст назад у відро. Щоб уникнути рваного пакета та розкиданого по вашій кухні сміття, просвердліть пару отворів у нижній частині відра. Коли ви діставатимете мішок, вони забезпечать "підсмоктування" повітря і виключать появу вакууму. З цим лайфхаком більше ніяких труднощів та порваних пакетів!

Як правильно складати речі

Напевно, вам знайома ситуація: здається, що складати речі просто нікуди, заповнена вся шафа. Можливо, річ не в тому, що ви давно не проводили ревізію, а в неправильній організації. Розповідаємо секрет, як прибрати речі, щоб вони не м'ялися і займали менше місця! Чи знаєте ви, що можна заощадити чимало простору в шафі або навіть у валізі, якщо покласти в неї речі, попередньо їх згорнувши в "трубочку"? Згортайте одяг у щільні рулони — у такому вигляді він займе менше місця і не помнеться. У багатьох випадках цей лайфхак реально допомагає. Спробуйте, не пошкодуєте.

Як правильно вирівняти хиткі меблі

Меблі, що хитаються, страшно дратують. Деякі намагаються не звертати уваги, хтось використовує випадкові предмети для вирівнювання, а інші можуть викинути предмет інтер'єру. Замість популярних підкладок із багаторазово складених шматочків паперу використовуйте надійніший засіб — дрібні гроші, монети. Зв'яжіть їх клеєм і прикріпіть до ніжки меблів, які не хочуть стояти рівно. Працює чудово!

Як правильно свердлити, щоб захистити підлогу

Напевно, багато хто з вас стикався з тим, що після свердління одного лише отвору в стіні на підлозі виявляється стільки бруду, ніби ви штробили пів квартири. Перш ніж розпочати роботу, помістіть складений стікер клейкою стороною вгору під місце свердління. Він збере сміття, і ви зможете легко його позбутися.

Як правильно охолодити напої

А ви знали, що вологий паперовий рушник охолоджує в морозильній камері рідину всього за дві хвилини! Вам потрібно якнайшвидше охолодити якийсь напій, наприклад газовану воду? Тоді намочіть паперовий рушник або туалетний папір і оберніть пляшку. Далі поставте її в морозилку — і всього за кілька хвилин насолоджуйтесь холодним чарівним еліксиром.

Як правильно лагодити дерев'яні меблі

На жаль, ніщо не вічне у нашому світі. У тому числі й меблі в будинку, які легко пошкодити. Але в деяких випадках не потрібно кликати на допомогу мебляра, який мріє про гроші у вашому гаманці. Або думати: куплю нову і відправлю старий предмет інтер'єру на смітник. Іноді пошкодження меблів можна приховати за допомогою волоських горіхів. Просто потріть ними місце, де верхній шар ваших дерев'яних меблів пошкодився, і ви відразу побачите ефект!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *