Що додати в пральний порошок, щоб кольорова білизна стала яскравішою після прання | 100 ІДЕЙ

Що додати в пральний порошок, щоб кольорова білизна стала яскравішою після прання

Важко уявити, як сучасні господині обходилися без такого важливого і корисного винаходу, як пральна машинка. З її допомогою можна заощадити час, досить просто закинути в барабан прання та вибрати необхідний режим, після чого запустити агрегат. Однак іноді з пранням кольорових речей не все так просто, як хотілося б, оскільки вони можуть швидко втратити свій колір. В результаті улюблена річ змінює свій первісний вигляд, та й надягати її вже не хочеться. Але засмучуватися рано, оскільки є одна хитрість, яка допоможе повернути яскравий колір одягу, інформує Ukr.Media.

Що додати в пральний порошок, щоб кольорова білизна стала яскравішою

Є одна проста добавка для прального порошку, яка може все змінити — і тоді вам не доведеться викидати улюблену річ. Для створення такого засобу знадобиться кухонна сіль.

Таким чином, пральний порошок треба змішати з однією столовою ложкою натрію хлориду. Крім того, що речі зможуть зберегти свій яскравий колір, порошок дуже легко вимивається з тканини за рахунок такої добавки, як сіль. Скільки б ви не прали улюблений одяг, з такою секретною добавкою він завжди буде яскравим.

Чи допоможе секретна добавка до порошку повернути вигляд вицвілих речей

Багато хто, хто вже встиг спробувати таку секретну добавку, як кухонна сіль, шкодують лише про те, що не знали про такий ефективний метод раніше. Виявляється, використовуючи миючий засіб з однією столовою ложкою солі, можна повернути колишній вигляд і тим речам, які після численних прань втратили свій первинний зовнішній вигляд.

Найцікавіше, що якщо вам треба повернути яскравий відтінок улюбленій кофтині, то її зовсім не обов'язково прати. Достатньо просто набрати в миску теплу воду та розвести в ній сіль. Потім кладемо туди улюблену річ і тримаємо в соляному розчині протягом 30 хвилин.

Цього часу цілком достатньо, щоб освіжити вигляд улюбленого предмета в гардеробі. Здавалося б, досить проста хитрість, але про неї мало хто знає. Якщо ви ще не пробували повторити цей метод на практиці, то чому б його не використовувати прямо зараз. Після того, як дістанете речі з соляного розчину, достатньо їх просто сполоснути і вивісити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *