Спосіб очищення який змусить брудну сковороду виглядати як новенька | 100 ІДЕЙ

Спосіб очищення який змусить брудну сковороду виглядати як новенька

Рано чи пізно будь-який посуд стає настільки брудним, що відмити його "традиційними" способами за допомогою губки, скребка і магазинного мийного засобу більше не представляється можливим. Особливо це стосується всіляких каструль і сковорідок, які постійно контактують з жиром і різким перепадом температур, інформує Ukr.Media.

Мало хто знає, але насправді відмити брудну сковороду до блиску не так вже й складно. Правда, доведеться дещо роздобути.

Ні що так не кидається в очі на кухні, як брудна сковорода! Але рано чи пізно мийні засоби і звичайні губки стають безсилі проти нагару. Не допомагає в такій ситуації навіть стара-добра металева губка. Скільки не три, а бруд виявляється сильнішим. І якщо вже ситуація склалася таким чином, то тепер в справу доведеться пускати "бабусині" рецепти з минулого.

Отже, для очищення сковороди нам знадобляться наступні речі: кальцинована сода — 300 грамів, силікатний клей — 1 стакан, рослинна олія — 1 стакан, господарське мило — 1 штука. Також необхідна якась велика ємність для кип'ятіння, досить велика, щоб в неї помістився брудний посуд. У нашому випадку — сковорода. Переходимо безпосередньо до процесу очищення.

Беремо нашу чисту порожню ємність і наповнюємо її водою на 2/3 об'єму. Кидаємо в чан всі перераховані інгредієнти. Господарське мило буде не зайвим покришити на шматочки або пропустити через тертку. Доводимо рідину до кипіння, постійно помішуючи вміст каструлі. Обов'язково переконайтеся в тому, що господарське мило розчинилося. Коли розчин закипить, поміщаємо в нього нашу сковороду (або будь-який інший аналогічний посуд), після чого починаємо його "варити". Чекаємо 5-7 хвилин, потім дістаємо сковороду і намагаємося відтерти жир. Якщо він не сповзає сам, то варимо посуд ще 5-10 хвилин, після чого перевіряємо знову. І так до переможного. Жир буде легко відшаровуватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *