Або фіалку в будинок, або чоловіка: чому незаміжнім дівчатам не варто вирощувати фіалки в горщиках | 100 ІДЕЙ

Або фіалку в будинок, або чоловіка: чому незаміжнім дівчатам не варто вирощувати фіалки в горщиках

Фіалка або сенполія — красива рослина. Але існує безліч повір'їв, які перетворюють квітку на небезпечного сусіда для незаміжньої жінки, інформує Ukr.Media.

Про користь фіалки

З практичного погляду, сенполія — чудовий декор для дачного будинку, оскільки своїм ароматом відлякує мурах. Крім того, з фіалки роблять відвар для дітлахів, які страждають від екземи, рахіту, золотухи. Настоянка допомагає за шуму у вухах. А настоянка з листочків сенполії і зовсім сприяє в разі безсоння, неврозу.

Існує й інша користь від фіалки:

  • червоні її квітки притягують грошове благополуччя;
  • сині сприяють натхненню;
  • білі — знімають тривожність, пригнічують стрес.

А ще квітку активно використовують під час приготування десертів і коктейлів. Усі частини фіалки їстівні, — і йдуть у їжу, як у свіжому, так і в зацукрованому вигляді.

Про шкоду сенполії

Горщик із рослиною в жодному разі не можна тримати в спальні та дитячій. Її місце на кухні, у вітальні, на утепленому балконі. Причина — вночі фіалка активно споживає кисень, виділяючи вуглекислий газ. І чим більше квіток сконцентровано в кімнаті, тим важчою там буде атмосфера. Ознаки негативного впливу фіалки: слабкість, головний біль.

Протипоказана фіалка, як і будь-які кімнатні рослини, астматикам. А ось тим, хто страждає від алергії на пилок, можна не боятися розводити в себе красиву рослину. Причина — вона не виділяє пилок та ефірні олії.

Але є зате інше протипоказання: фіалка здавна вважається жіночою рослиною. Вона вимагає від господині багато уваги. І якщо її не отримує, за старовинними повір'ями, починає шкодити жінці, руйнуючи її особисте щастя.

Ще сильна енергетика сенполії здатна, згідно з міфами, розладнати стосунки з чоловіком. Але все це впливає тільки на незаміжніх. Тому їм вирішувати: заводити вдома фіалку чи ні? А ось заміжнім можна сміливо тримати в домі настільки примхливу й небезпечну сусідку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *