Чим підживити полуничні кущики восени, щоб наступного року ягід було навалом | 100 ІДЕЙ

Чим підживити полуничні кущики восени, щоб наступного року ягід було навалом

Восени полуниця, як і інші рослини, займається закладкою квіткових бруньок, інформує Ukr.Media.

Від того, наскільки успішним буде цей процес, за словами експертів, залежить урожай майбутнього року. Тому в цей період року садівникам неодмінно варто "простимулювати" цей процес. Ось і причина, з якої полуничні кущики необхідно підгодувати.

Досвідчені садівники з цією метою використовують сечовину.

Городники обов'язково проводять дану підгодівлю, оскільки вона забезпечує рослину потрібними компонентами на період зимових морозів. Підгодувавши полуницю восени, можна не сумніватися, що вона переживе зимові морози. У цьому криється секрет досвідчених городників, адже полуниці підгодівля сечовиною необхідна не лише навесні, а й перед зимовими холодами.

Відповідна форма внесення сечовини для полуниці в цей період полягає у використанні 3%-вого розчину.

Для його приготування вам необхідно наповнити 10-літрове відро водою і додати сюди 300 г препарату, після чого як слід розмішати до повного розчинення сечовини. Тепер засіб готовий до використання, тому, не зволікаючи, перелийте його в пульверизатор і "зросіть" полуничник.

Інший варіант для кореневої підгодівлі: для розведення необхідно взяти на 10л. води 3 ст. л. сечовини. Поливати потрібно під кожен кущ по 0,5 л. розчину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *