Яку рослину потрібно тримати в будинку, щоб назавжди позбутися павуків | 100 ІДЕЙ

Яку рослину потрібно тримати в будинку, щоб назавжди позбутися павуків

Вони загалом ні в кого не викликають радості, навіть якщо в людини немає арахнофобії (а це не рідкість!) Павуки… Сьогодні говоримо про них і про те, як дуже швидко видворити їх із дому назовсім, інформує Ukr.Media.

Ви миттєво впадаєте в паніку, побачивши павука? Ви безумовно не самотні! За статистикою у 1 з 5 жінок і 1 з 10 чоловіків через восьминогого монстра серце автоматично йде в п'яти. І щоб зовсім вас шокувати, ось страшний факт: в одному будинку в середньому живе близько 1500 павуків! Не панікуємо, є просте рішення, завдяки якому непрохані гості підуть із вашої квартири назавжди.

Павучків відлякують багато різких запахів — оцту, каштана, апельсинів та інших цитрусових, лісових горіхів (дехто навіть подрібнює їх і розсипає в затишні куточки). Але найбільше членистоногі не виносять аромат м'яти. До речі, рослина неприємна також для мишей і комарів, тож, якщо вас здолали москіти і гризуни, ця порада буде корисною і вам.

Ми не закликаємо вас ганятися за павуком із пучком пахучої трави. Але навіть одного горщика з прянощами достатньо, щоб вигнати восьминогого гостя з кімнати. Якщо павуки в домі стали реальною проблемою, розмістіть у кожному приміщенні одну-дві рослини і насолоджуйтеся результатом — більше павуків ви не побачите.

Приємний бонус — тепер у вас завжди буде свіжий і ароматний м'ятний чай.

Проростити можна будь-який вид м'яти. Імбирна — найдекоративніша. На її зеленому листі добре проглядається жовтий малюнок, а в другій половині літа вона цвіте бузково-рожевими квіточками. Карамельна м'ята стійка до хвороб і добре росте майже на будь-якому ґрунті. З перцевої виходить дуже смачний чай із пряним ароматом. А шоколадна додасть нових ноток вашим десертам, компотам і навіть м'ясним стравам. Є ще яблучна м'ята — її можна додавати до випічки та страв із риби (вона дає м'яку кислинку). І нарешті апельсинова: ця м'ята створена для любителів цитрусових і абсолютно непереносима для павуків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *