Надійні способи зберігання яблук аж до весни | 100 ІДЕЙ

Надійні способи зберігання яблук аж до весни

Фахівці сільського господарства розповіли, як зберегти яблука осінніх та зимових сортів свіжими аж до весни, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, найлегше зберігати яблука у щільних поліетиленових пакетах, у які необхідно укладати по 1,5-2 кг плодів.

При цьому важливо після завершення процесу фасування дати врожаю полежати при кімнатній температурі у відкритих кульках 2-3 дні.

Потім пакети потрібно щільно обжати, міцно зав'язати капроновою ниткою і помістити в льох так, щоб вони не торкалися один одного.

Через 20-30 днів у них утворюється особливе газове середовище, яке оберігає плоди від псування.

Також для зберігання яблук можна використовувати ящики без щілин, на дно яких необхідно насипати шар сухого піску завтовшки 3-5 см. Після цього укласти фрукти на певній відстані один від одного і пересипати їх піском. Можна зверху покласти ще шар яблук та шар піску.

Важливо зберігати такі ящики у льоху.

Крім того, допомогти зберегти свіжість урожаю може природний мінерал вермикуліт. Для цього його необхідно просочити розчином оцтової кислоти в концентрації 15-23% і засипати в ящик разом з яблуками. Поступово кислота випаровуватиметься з гранул і знезаражуватиме довкілля.

На 100 кг плодів потрібно лише 2-3 кг мінералу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *