Секрети характеру жінок про які можливо дізнатися по клумбах у її саду | 100 ІДЕЙ

Секрети характеру жінок про які можливо дізнатися по клумбах у її саду

Щоб дізнатися про характер жінки, слід придивитися до багаторічних квітів на клумбах її саду. Саме вони відкриють цікавому погляду те, що жінки намагаються не показувати стороннім, інформує Ukr.Media.

Мар'їн корінь

Пристрасть і пригнічена сексуальність — ось що приховують любительки диких півоній. Кожна з них має якийсь секрет, про який ніколи нікому не розповість. Навіть у пориві відвертості. Навіть якщо вип'є зайву чарку. А якщо ви наполягатимете — без жалю вижене вас геть, бо секрети повинні залишатися секретами.

Але це те, що у глибині. У побуті такі жінки зазвичай доброзичливі, енергійні, завжди пригостять вас найкращими томатами або перцями зі своєї теплиці, дасть насіння багаторічників або порадують відростками бузку. Нарешті, вони із задоволенням напоять вас дивовижним чаєм із травами і будуть люб'язні у розмові. Але тільки не просіть зрізати вам півонії. Не дасть — ні просто так, ні за гроші. Тому що вбивати красу вона нікому не дозволить! Нехай ця краса і пройде за кілька днів. Адже кожен день у жінки це ціле життя. Особливо на дачі.

Іриси

Незважаючи на те, що любительки ірисів люблять з важким виглядом гортати в саду томики поезії або ходити гуляти темними алеями, не поспішайте думати, що перед вами — ніжні і трепетні створіння. Ця дівчина може вас здивувати неабиякою силою та витривалістю. І якщо хтось спробує зім'яти її блакитні іриси, він відразу дізнається, що таке жіночий гнів!

Насправді ці пані — активні, енергійні особи, які здатні постояти за себе, за сім'ю і навіть за чоловіка. Вони можуть успішно керувати великими та маленькими колективами та не припиняють працювати вдома, змінюючи офісний костюм на робу садівника чи кухонний фартух. Все у їхніх руках вдається: бісквіти, як і належить, піднімаються, діти ростуть, іриси цвітуть. І все ніби добре, але іноді побачить панночка, як колише вітер велике, зелене листя ірисів, як тремтять її улюблені квіти — і замре надовго. І про що вона думає тим часом — нікому не скаже. Напевно, думками її в той час перебувають в тих темних алеях.

Астильба

Астильбу недарма вважають королевою затіненого саду. Головною рисою її господині буде скритність, стриманість. Вона не кинеться до вас на шию з палкими зізнаннями в почуттях чи розповідями про найвідвертіше. Впізнавати її гості будуть дуже поступово і навіть не за її словами та розповідями, а за вчинками.

Ще одна риса любительок астильби — це схильність до застілля без пісень і музики. Розмова тут йтиме про важливі речі: про квіти в саду, про вірші, про конфлікт між академічним живописом та імпресіонізмом чи гідність однієї-єдиної картини Кен Хонг Лунга.

Щоб дізнатися даму як слід, вам доведеться провести багато вечорів у її суспільстві, і може виявитися так, що і через місяці вона залишиться для вас річчю в собі, наглухо закритою шкатулкою. Що всередині? Може, розсипи перлів, а може, просто кілька гілочок гіркого полину? Іди розбери.

Космія

Спокій і усвідомлення сили та власної потреби — ось основні риси власниці невибагливої та боязкої космії. Їй чужі химерність і манірність. Якщо ви їй не подобаєтесь, вона вам так і скаже. І навіть уточнить чим саме. Тому що ще одна її риса — це майже чоловіча прямолінійність.

Жінка, у якої в саду цвіте космія, завжди чимось зайнята і рідко до когось звертається за допомогою. Вона і в ліс сама може сходити, і діжки сама пересуне, і варення на всю сім'ю наварить.

Є, щоправда, підозра, що за зовнішнім спокоєм ховатиметься тонка та чутлива натура. Але це лише підозра. Всередину така жінка пустить лише того, кому абсолютно довіряє. Ви впевнені, що входите до кола довірених осіб? Якщо ні, то й не лізьте. А якщо вам потрібна допомога, сміливо звертайтеся. Вам не відмовлять.

Аквілегія

Вважається, що аматоркам аквілегії не вистачає енергії. Вони довго сплять, повільно прокидаються, довго приходять до тями, намагаються підбадьорити себе вранці чашкою кави, а ввечері, навпаки, заспокоїти трав'яним чаєм. Вони довго обмірковують все, що трапилося з ними за день, багато разів повторюють про себе репліки, почуті від інших.

Ці жінки полохливі. Вечорами вони обов'язково перевіряють, чи замкнена хвіртка та двері. Вони кілька разів на день дзвонять близьким, намагаючись переконатися, що з ними все гаразд. Варто комусь затриматися на пів години, як власницю аквілегії охоплює справжня паніка.

Дуже часто такі особи вдаються до магічних предметів і навсправжки захоплюються ними, збираючи цілі колекції. Але найстійкіші знаходять порятунок у фізичній праці: вона відволікає їх від думок та дає приємну втому.

Конвалії

Жінки, чиї грядки заросли конвалією, завжди собі на думці. Відносини з чоловіками заводять, виходячи якщо не з зиску, то з користі. Завжди ретельно обмірковують свої слова та вчинки та зважують чужі. Відносини із сусідами обережні: як би не відсипати їм зайвої солі. Щедрість — не їхній коник. Вони ощадливі, але засуджувати їх не варто. Просто в матеріальному відношенні їм трохи не щастить — і грошей завжди не вистачає. Тому доводиться крутитись: і квіти продати, якщо попросять, і відро томатів далекої рідні відвезти — за гроші, зрозуміло. І смородину за оголошенням вигідно продати. А як ви хотіли? Це життя.

Доронікум

Жінки, які люблять яскраві доронікуми, прагнуть того, щоб у житті було багато задоволення при мінімумі енергетичних витрат. Їм завжди хочеться, щоб завтрашній день не був схожим на вчорашній, але сил зробити якісь серйозні зміни у них немає. Тому замість капітального ремонту вони задовольняються купівлею готових штор, замість сімейного застілля — чаюванням з тортом, а замість поїздки на море — походом вихідного дня на найближчу галявину.

Але все це приносить їм радість: штори будуть чудово пошиті, торт вийде смачним, а на узліссі всі гратимуть у бадмінтон, будуть смажити шашлики і з подивом слухатимуть історії, які розповідатиме, здавалося б, така невтомна господиня. Господиня, звичайно, втомиться від усього цього надвечір, але з ранку знову думатиме про те, як змінити світ хоча б у межах однієї дачі.

Тюльпани

Шанувальницю тюльпанів обожнює різноманітність. У її гардеробі багато яскравих фарб, а в житті подій, тому що енергія просто бризкає з неї. І навіть якщо свята найближчими днями немає, вона його влаштує — з тортами, феєрверками та музикою. І нічого, що сусіди незадоволені чи гості втомилися. І ті, й інші можуть потерпіти ще трохи, адже головне в житті — це нові враження. Тому не дивуйтеся, якщо серед ночі господині раптом захочеться йти кудись за цими враженнями, наприклад, на ставок. І повірте, вам краще підтримати її в цьому прагненні, інакше образа на пів життя, або на все.

Проте ці особи не бояться експериментувати, легко сприймають все нове, вірять у краще і ніколи не зупиняються на досягнутому.

Гортензія

Власниці гортензій такі ж яскраві, як їхні улюблені квіти. Люблять, щоби все було так, як хочуть вони. Інакше у їхніх сім'ях бути просто не може. Люблять, як це не дивно, ризик, швидкість і люблять дивувати своєю поведінкою чоловіків.

В одязі, у господарюванні і в кар'єрі вони прагнуть ідеальності. У них мають бути бездоганні чоловіки з бездоганними зарплатами, бездоганний сад, у якому гуляють бездоганні діти. До сорока років вони починають здогадуватися, що їхній ідеал — за великим рахунком утопія, але це їх мало засмучує. Вони все одно робитиме так, як вважають за потрібне, і нехай решта світу живе як хоче.

Троянди

Любительки троянд — зазвичай, трудяги. Сім'ю, кар'єру, дачу вони будують самі, своїми працями, не відступаючись від намічених цілей. Вони не бояться забруднити руки в землі, не затискають носа при запаху гною і впевнені, що змінити світ можна лише своєю турботою про нього.

Цю турботу відчувають усі довкола, не тільки троянди: діти нагодовані, собаки та кішки ситі, сусіди обдаровані яблучними пирогами, а в саду немає жодного бур'яну. І це може тривати роками. Фанати таких чудових і примхливих квітів мають справді спартанський спокій. Пізні заморозки, сніг у липні, дощі у серпні та підкинутих на поріг кошенят вони сприймають як завдання, які треба за всяку ціну вирішити. Ні, їм не ліньки, їм просто цікаво, як це жити так, щоб усім було добре.

Свій будинок, свою ділянку вони люблять із усією пристрастю світлої натури. З людьми незнайомими жінки-троянди тримають дистанцію, першими не нав'язуються. А якщо з ким посваряться, то прощення першими не просять, але вибачення приймуть охоче. Люблять сімейні посиденьки біля багаття, пісні під гітару та дуже радіють, коли всі збираються разом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *