Якісне та надійне фарбування фасаду

Фасад справедливо називають обличчям будь-якої будівлі, який кардинально вирізняє її з-поміж інших. За його зовнішнім виглядом можна оцінити цілий будинок, його зовнішній та внутрішній стан. Саме тому кожен господар оздобленню фасаду надає великого значення і приділяє багато уваги, обираючи для цього якісні матеріали для зовнішніх робіт, аби було красиво, надійно та надовго.

Доп. информация

 

Однак оцінювати фасад лише з естетичної точки зору було б несправедливо, оскільки не менш важливою є захисна функція фасаду. Зовнішні стіни захищають будинок від атмосферних опадів, холоду, спеки та першими реагують на них. Особливо потерпають фасади від дощу, снігу осінньо-зимової пори та ультрафіолету весняно-літньої. Відтак з плином часу на стінах будинків з’являються сіро-чорні плями та патьоки, колір вигоряє на сонці, відбувається відлущування зовнішнього шару фарби.

За таких умов фасад потребує цілковитого оновлення та ремонту. І найоптимальнішим способом для його реалізації є фарбування з використанням спеціальних фасадних фарб, до вибору яких слід віднестися дуже відповідально, пам’ятаючи, що ці роботи є досить трудомісткими та й виконуються не на один рік.

Критерії вибору

Обираючи фарбу для фасаду, слід враховувати такі властивості:

  • високу стійкість до біологічних загроз;
  • стійкість до забруднень;
  • високу покривну здатність;
  • стійкість до ультрафіолету;
  • високу газо- та паропроникність.

Компанія «Снєжка-Україна» пропонує споживачеві кілька видів акрилових фарб для фасадів: Śnieżka Extra Fasad, Śnieżka Standart Fasad, Śnieżka AcryLux Fasad. І кожна з них має свої особливості.

У цій статті пропонуємо розглянути питання надійного захисту поверхні фасаду акриловою фарбою Śnieżka Extra Fasad, що виготовлена на основі технології Complete Weather Protection, яка містить смоли і добавки, завдяки чому фарба є стійкою до атмосферних і біологічних факторів. Фарбу внесено до Реєстру екологічно сертифікованої продукції, тому упакування виробу марковано знаком «Зелений журавлик», що інформує споживача про безпечність продукту на стан довкілля і здоров’я людей.

Виробу можна надати будь-якої барви. Її можна вибрати з 518 кольорів з каталогу Śnieżka NCS Cascade. Якщо під час фарбування фасаду користувач дотримався усіх рекомендацій і вимог виробника щодо техніки застосування фарби, то покриття фасаду буде стійким впродовж багатьох років. Виробник надає гарантію ефективного захисту поверхні фасаду – 10 років.

Технологічні особливості

Для досягнення бажаного ефекту під час фарбування фасаду за допомогою Śnieżka Extra Fasad необхідно дотримуватися інструкції щодо нанесення виробу та усі роботи проводити за певною послідовністю.

Перше – основа, що є запорукою міцності та стійкості покриття. За потреби її очищають від пилу та іншого забруднення. Плями, патьоки від води усувають, використовуючи спеціальну фарбу Śnieżka для слідів від протікання і плям. У випадку крихкої та пористої основи бажаним є використання Полімерної Ґрунтовки Глибокого Проникнення ACRYL-PUTZ®. Правильно заґрунтована поверхня має бути матовою.

Друге – безпосередньо нанесення фарби. Перед початком цього процесу її ретельно перемішують. Процес фарбування проводять за хорошої сухої погоди та плюсової температури – від +5°С до +25 °С. Фарбу наносять рівномірно з розрахунку однакової кількості матеріалу на одиницю поверхні.

Варто пам’ятати також поради фахівців стосовно обов’язкового використання у процесі фарбування матеріалів одного виробника.

Дотримання вищенаведених рекомендацій і є гарантією успішного фарбування фасаду, що забезпечать красиве, надійне, якісне та довготривале покриття.

 

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *