Основні засади шпаклювання стіни у вітальні

Перед будь-яким фінішним оздобленням стін обов’язковим процесом є шпаклювання із застосуванням шпаклівки, за допомогою якої можна не лише вирівняти стіни, але й добре підготувати їх до подальшої обробки: фарбування, наклеювання шпалер тощо.

Доп. информация

 

Перед будь-яким фінішним оздобленням стін обов’язковим процесом є шпаклювання із застосуванням шпаклівки, за допомогою якої можна не лише вирівняти стіни, але й добре підготувати їх до подальшої обробки: фарбування, наклеювання шпалер тощо.
Щоб результат проведених робіт зі шпаклювання був очікуваним, необхідно дотримуватися певних рекомендацій та вимог технологічного процесу, зокрема, у вітальні – найбільш відвідуваному та улюбленому приміщенні у помешканні. Оскільки вітальню її власники завжди намагаються оздобити яскраво та красиво, то до підготовки поверхонь стін з використанням шпаклювання – вимоги особливі.

Так, правильне використання шпаклівки та інструменту, за допомогою якого наносять матеріал, дає змогу отримати якісний результат. Це, власне, і є першим і основним завданням шпаклювання.

Шпаклівкою вирівнюють стіни, нерівність яких не перевищує 0,5 см, та виїмки й отвори, глибина яких іноді сягає 3-х сантиметрів, готуючи таким чином поверхню до фарбування чи наклеювання шпалер. Така обробка дає змогу отримати якісний результат, тому ігнорувати її не бажано, навіть якщо стіни обклеюють вініловими шпалерами з армувальним шаром. Шпаклювання – доволі легкий процес, який цілком реально виконати самостійно, вивчивши попередньо технологію його проведення.

Перед початком шпаклювання поверхонь стін у вітальні необхідним є нанесення ґрунтовки для необхідного зчеплення шпаклівки з основою. Для цього найкраще вибрати готову для використання універсальну полімерну ґрунтовку Śnieżka ACRYL-PUTZ® GU40, спеціально призначену для підготовки основи. Завдяки полімерній формулі ґрунтувальний засіб глибоко проникає у структуру основи, зміцнює та ущільнює її, утворюючи прозорі проникні для водяної пари покриття.

Ґрунтовку Śnieżka ACRYL-PUTZ® GU40 наносять малярською щіткою (макловицею) або валиком на міцну, очищену від забруднень та біологічних ушкоджень (грибки, цвіль, мох тощо) основу при відповідній температурі навколишнього середовища – від +5°С. Засіб не рекомендовано розбавляти водою, а подальші роботи, зокрема шпаклювання, слід проводити через добу після завершення ґрунтування.

Якість шпаклювальних робіт обумовлена застосуванням шпаклівки та спеціальних інструментів.

Процес шпаклювання рекомендовано проводити за допомогою шпаклівки Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START, яка поєднує найкращі властивості стартової та фінішної шпаклівки.

Завдяки відповідній формулі, розробленій на основі високоякісного гіпсу, мікронаповнювачів, шпаклювальна гладь створює на поверхні стіни міцне й стійке покриття. Після легкого нанесення шпаклювальний шар не дає усадки, швидко висихає, не тріскає навіть нанесений товщиною до 3-х сантиметрів на поодиноких виїмках.

Шпаклювальну гладь Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START рекомендовано наносити методом «мокрим по мокрому», тобто не чекати поки висохне попередній шар, що суттєво скорочує тривалість проведення робіт.

Стіни та стелі, пошпакльовані Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START, стають просто ідеальними: сніжно-білими, гладенькими – цілком готовими до подальших оздоблювальних робіт у вітальні.

 

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *