Українців очікує різке подорожчання квартир після війни | 100 ІДЕЙ

Українців очікує різке подорожчання квартир після війни

В Україні подорожчають квартири у новобудовах. Різке подорожчання очікується після війни, проте ціни через подорожчання будівництво плавно зростатимуть і раніше.

3994_mycollages-10-scaled.jpg (29.15 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. Кількість готового житла зменшується. З часом, коли доступних до продажу квадратів у готових чи майже готових будинках не залишиться, ситуація вирівняється. “Ми матимемо нові ціни, що будуть істотно вищі за вартість нерухомості у 2021 році”, – пояснює Анна Лаєвська, комерційна директорка “Інтергал-Буд”.

Відомий київський рієлтор Артур Пилипчук переконаний: після перемоги України активно розвиватиметься іпотека, зростатиме попит. Окрім того, на початок цього року, за підрахунками KSE, сума збитків унаслідок руйнації житлових будівель уже сягнула 58,9 млрд доларів. Замість зруйнованих будинків необхідно буде зводити нові.

“У розрізі угод нашої компанії продажі з метою заробітку сягають 15-20%. Після війни кількість таких угод значно зросте. І не лише внаслідок активізації українських інвесторів. Вітчизняним ринком первинки активно цікавляться іноземні інвестори”, – розповідають в “Інтергал-Буд”.

Зростання цін неминуче. Спочатку воно відбуватиметься за рахунок подорожчання собівартості будівництва і стримуватиметься низькою купівельною спроможністю і відносно невеликим попитом. Однак одразу після війни ціни впевнено зростатимуть разом із попитом.

Точні прогнози щодо того, як розвиватиметься ситуація, робити вкрай складно. Ті, хто зараз купує нерухомість, з одного боку беруть на себе більше ризиків у період повномасштабної війни, а з іншого – отримують можливість придбати нерухомість до можливого значного подорожчання.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *