7 незвичайних видів спорту та танцю для ненудного схуднення | 100 ІДЕЙ

7 незвичайних видів спорту та танцю для ненудного схуднення

Якщо ви думаєте, що тверк — це той розпусний танець, то частково ви праві. Але зараз багато знаменитостей займаються тверкінгом, адже тверк це відмінний спосіб тримати себе в гарній фізичній формі. Але не тільки тверк допоможе вам в процесі схуднення, інформує Ukr.Media.

Ми підібрали для вас декілька цікавих видів спорту і танців з допомогою, яких процес схуднення і тренування стане не тільки корисним, але і різноманітним.

Тверк

Тверк — відвертий танець, корені якого можна знайти в американському південному репі. Ця назва з'явилася на початку 1990-х на вулицях Нового Орлеана коли місто поглинула хвиля баунс-музики — ритмічного репу з досить паскудними текстами. Брутальні чоловіки зачитували тексти про свої сексуальні пригоди, а фігуристі дами крутили сідницями в такт музики, підтверджуючи статус альфа-самця виконавця.

Сьогодні необов'язково "тверкати"на вулиці в присутності людей. Щоб скинути пару зайвих кіло і обзавестися ногами і попою мрії, можна обрати один з сотень фітнес-клубів, де професійний інструктор навчить, як правильно крутити стегнами.

Результат: близько 530 ккал за 55 хвилин, плюс підвищення щільності тканин тазової кістки, що допомагає уникнути остеопорозу.

Черлідінг

Ми впевнені, що ви не раз бачили у фільмах про американський футбол (або про старшу школу) чарівних дівчат у короткій формі і великими помпонами в руках, які завзято танцюють на футбольному полі у перерві між періодами гри.

Викрикуючи слова підтримки улюбленої команди, дівчата витворяють різні акробатичні номери, які за час багатогодинних тренувань перетворили їх тіла у витвір мистецтва і мрію всіх уболівальників. Вам не обов'язково буде кричати щось типу «Тигри вперед!», але от стрибати, підстрибувати і крутитися точно доведеться.

Результат: близько 600 ккал за 1 годину занять, плюс неймовірна гнучкість і витривалість.

Сквош

Сквош-лихоманкою весь світ перехворів ще років двадцять тому. Не скажемо, що сьогодні у нас сквош нарешті знайшов свою славу, але кілька сотень вірних шанувальників точно є.

Для сквошу вам знадобляться тенісні ракетка, м'яч і чотири стіни. По суті це великий теніс тільки без суперників. Головне з усією силою бити м'ячем об стіну — в цьому, за великим рахунком і полягає суть гри.

Займатися сквошем можна як наодинці, так і в компанії. Сьогодні знайти зал для занять буде не так-то складно, так що якщо класичний теніс для вас надто нудно, то вам прямо в команду сквош-любителів.

Результат: 517 ккал за 30 хвилин, плюс підвищення м'язової витривалості, гнучкості та уваги.

Фехтування

Дуже аристократичний вид спорту і банальним його навряд чи можна назвати. Між іншим, з 1896 року фехтування — Олімпійський вид спорту.

Головна мета змагання — першим нанести укол (так у фехтуванні називається удар шпагою противника). Перемагає той, хто першим завдасть певну кількість уколів. Крім спеціальної екіпіровки, перед початком занять треба визначитися зі зброєю. На вибір рапіри, шаблі та шпаги — все залежить виключно від ваших уподобань.

Результат: близько 300 ккал на годину, плюс чудова постава, координація і хороша реакція.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *