Актуальна стрижка для чарівних жінок після 40 років — італійка | 100 ІДЕЙ

Актуальна стрижка для чарівних жінок після 40 років — італійка

З віком жінки все більше стикаються з проблемою вибору нової стрижки. З роками з'являються деякі зміни, які заважають вибирати абсолютно будь-який варіант. Складнощі, як правило, виникають після 40. У цей час волосся починає виглядати більш тьмяно і стає тонким, інформує Ukr.Media.

Саме тому так важливо вибрати найбільш виграшний варіант, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги. Сьогодні мова піде про одну з актуальних стрижок для жінок після 40 років. Це італійська стрижка.

Історія виникнення

Сама по собі італійка з'явилася дуже давно. Спочатку вона являла собою різновид каскаду, але з часом стилісти попрацювали над технікою, і тепер вона виділяється як окрема стрижка. Італійка бере початки ще з 80-х років. Своїм походженням вона зобов'язана Арланду Тоссі. Через свою простоту й універсальність, італійська стрижка стрімко набирає популярність. Головна особливість — техніку можна втілити на волосся практично будь-якої довжини.

Особливості стрижки

Переплутати італійку з каскадом нескладно. Існує ряд відмінностей. Італійська стрижка добре виглядає як на густому, так і рідкому тонкому волоссі, оскільки робить його об'ємним.

Саме тому її можна порекомендувати жінкам після 40. Вона здатна візуально подовжити круглу і квадратну форму обличчя. Під італійку підходить чубчик. Всім нам відомо, що чубчик збавляє вік, тому послужить гарним варіантом омолодження.

Вибираючи чубок, слід орієнтуватися на форму обличчя. Солідні жінки у віці 40, як правило, постійно зайняті, а італійка не вимагає багато часу і сил на укладку. Походи до перукаря не будуть частими, оскільки немає необхідності в постійній корекції.

Відрізняється італійська стрижка від каскаду і наявністю шапочки, вкороченого волосся. При цьому нижнє волосся зберігає вихідну довжину. В області верхівки зосереджений основний об'єм зачіски. М'яке волосся, що обрамляє обличчя вміло приховує вікові недоліки.

Об'ємні стрижки для жінок 40-50 років володіють своєю багатогранністю і неповторністю. Зупиняючись на одній з них, ми отримуємо найбільш виграшний варіант. Стилісти і перукарі постійно удосконалюються у своїй справі. Завдяки їм будь-якій дамі простіше вибрати саме той варіант стрижки, який підійде їй найбільше. Життя в 40 тільки починається, тому вперед до стилістів за новою стрижкою!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *