Блонд, який вже не у тренді — а ви його обожнюєте

Безумовно, новий блонд, який тільки створив ваш майстер в салоні, виглядає неймовірно красиво. У будь-якому варіанті. Проте стилісти радять підходити до вибору блонду цієї осені особливо ретельно — далеко не всі тренди фарбування справді актуальні цього холодного сезону. Ми зібрали всі блонди, над якими варто подумати кілька разів, перш ніж на них наважитися, інформує Ukr.Media.

Total blonde

Один з найпримхливіших варіантів фарбування і при цьому найефектніший. Був колись. Сьогодні тотал-блонд виглядає максимально штучно, особливо при прямому зрізі. Нехай тема Барбі не встигла нас відпустити, все ж таки стилісти рекомендують віддати перевагу натуральним відтінкам, причому теплим, бо холодні вимагають куди більше вашої уваги і догляду — ідеально попелястий і перловий блонд виглядають тільки відразу після фарбування. Ви готові на такі жертви за часом та витратами? Крім того, теплий відтінок блонду можна підібрати практично під будь-яку зовнішність, головне обговорити цей момент з майстром і не поспішати.

Омбре

Колись найпопулярніша техніка, ще до появи AirTouch. Щоправда, сьогодні омбре вже набридло навіть тим, хто дізнався про нього зовсім недавно. Не кожна дівчина може дозволити собі подібну техніку — занадто темний натуральний колір буде абсолютним протипоказанням для подібного фарбування. Та й не всі майстри можуть зробити грамотний та м'який перехід. Якщо ви любите градієнт, спробуйте все ж таки цей AirTouch, але ретельно вибирайте майстра, бо техніка фарбування складна і вимагає руки справжнього професіонала.

Полуничний блонд

Одна з найцікавіших і справді «освіжаючих» образ технік фарбування. Дівчата різного віку експериментували з відтінками — від насиченої полуниці до соковитого персика. І все ж стилісти попереджають, що полуничний блонд встиг порядком набриднути і якщо ви не готові дотримуватися такого ж яскравого стилю в одязі під вашу зачіску, краще вибрати більш натуральний відтінок, наприклад, карамель або пісочний блонд.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *