Чим може бути корисною і шкідливою для організму кокосова вода | 100 ІДЕЙ

Чим може бути корисною і шкідливою для організму кокосова вода

Здоровий спосіб життя сьогодні популярний як ніколи. Мода на підтягнуте тіло і правильне харчування народжує своєрідні звички та тренди, у тому числі і харчові. Кокосова вода ось уже кілька років є трендом. Розбираємося, у чому ж її користь і чи не помиляються ті, хто зробив її частиною свого регулярного раціону, інформує Ukr.Media.

Користь кокосової води

Кокосова вода — природний ізотонік

Це спортивний напій, який допомагає організму відновлюватися після тривалих навантажень, тому ідеально підходить для вживання під час занять спортом. Вона допоможе втамувати спрагу і відновити сили організму. До того ж, цей напій є визнаним лідером за швидкістю заповнення рідини у організмі.

Кокосова вода — детокс-напій

Вона очищає організм від шлаків, важких металів і токсинів.

У кокосовій воді високий вміст калію: на 330 г напою припадає 620 мг цього мікроелемента. Завдяки цьому вода покращує обмін речовин, нормалізує кров'яний тиск і позитивно впливає на серцево-судинну систему.

Кокосова вода проти старішання шкіри

Багато шанувальників напою стверджують, що кокосова вода запобігає передчасному старішанню шкіри і сприяє поліпшенню її стану. Завдяки вмісту у ній цитокінінів, групи рослинних гормонів, які регулюють клітинний ріст, розвиток і старішання, шкіра стає пружною і сяючою.

Кокосова вода — абсолютно дієтичний продукт

По-перше, до її складу не входять глютен і жири, що є цікавим для любителів суворих дієт. По-друге, калорійність води становить лише 18 ккал на 100 грамів, що, звичайно більше, ніж у звичайній воді, але набагато менше, ніж у будь-якому іншому ізотоніці.

Кокосова вода прискорює процес метаболізму

Це є неоціненною якістю для людей, які хочуть нормалізувати свою вагу.

Кокосова вода знижує апетит

Уся справа у смаку і запаху, які відбивають бажання поласувати зайвим тістечком. Тож цей напій ідеальний для тих людей, що худнуть.

Кокосова вода стабілізує рівень цукру у крові

Лікарі цінують кокосову воду за її вміння стабілізувати рівень цукру у крові і стабілізацію роботи щитоподібної залози. Також за умови регулярного вживання кокосової води знижується ризик появи судом, захворювань нирок і психічних захворювань.

Наявність лауринової кислоти у складі кокосової води

У складі кокосової води можна виявити лауринову кислоту, яка допомагає боротися зі шлунково-кишковими інфекціями і нормалізує роботу шлунку. До речі, ця ж кислота міститься у материнському молоці, тому багато людей вважають, що кокосова вода підходить для штучного вигодовування малюків.

Шкода кокосової води

Ми чесно намагалися знайти хоча б якісь факти про шкоду кокосової води. Але у цей час не виявлено ніяких значних протипоказань для її вживання. Тож можна впевнено сказати, що це один з найбільш корисних рослинних продуктів.

Єдине, про що слід пам'ятати: кокосова вода, як і будь-який продукт, може викликати індивідуальну непереносимість і алергічну реакцію. Це трапляється рідко, але варто мати на увазі такий поворот подій.

Ну і, звичайно, специфічний смак кокосової води не усім припаде до душі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *