Чому дерматологи не рекомендують дорослим використовувати дитячий крем для догляду за обличчям | 100 ІДЕЙ

Чому дерматологи не рекомендують дорослим використовувати дитячий крем для догляду за обличчям

Дорослі можуть використовувати дитячу косметику практично завжди та без якихось обмежень, повідомляють дерматологи. При цьому вони не рекомендують застосовувати дитячий крем для шкіри обличчя, інформує Ukr.Media.

Експерти назвали плюси дитячої косметики. За їх словами, вона більш гіпоалергенна, не викликає реакцій на шкірі, водночас приємна в нанесенні та швидко вбирається.

Фахівці запевнили, що для тіла така косметика цілком підійде. Зокрема, можна митися в душі з дитячими гелями, наносити крем після ванни на шкіру тіла. Можна використовувати дитячі шампуні та бальзами для волосся — очищення буде повноцінним, волосся блищатиме та не плутатиметься.

При цьому не можна наносити дитячі креми на обличчя. Річ у тім, що така косметика забиває пори, попередили лікарі. Вони розповіли, що дитячі креми містять певні речовини, які призводять до формування плівки на шкірі дорослого. Саме вона забиває пори та стимулює активне вироблення шкірного сала. Наслідком можуть стати різні дерматити, зморшки та запальні ділянки.

Дерматологи звернули увагу, що в дітей такої реакції немає, оскільки їхня шкіра тонша, а гормональна активність ще не така, як у дорослих, тому вона легше сприймає склад крему та швидше відновлюється.

Сприймати більш ніжну косметику для дітей як anti-age засіб також не доводиться — такими ефектами вона, природно, не володіє. Тож крем для догляду за обличчям має бути обов'язково за віком і за типом шкіри, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *