Чому жінки по всьому світу почали клеїти накладні пупки | 100 ІДЕЙ

Чому жінки по всьому світу почали клеїти накладні пупки

Мастити клеєм вії чи нігті вже не так прикольно. Мода виходить на новий рівень, пропонуючи приклеїти собі пупок, інформує Ukr.Media.

Як знаємо, часто родоначальниками певного тренду бувають азіати. Нещодавно серед китайських та південнокорейських модниць стала популярною мода на накладний пупок. Так, вам не здалося. Тепер не круто і не прикольно ходити зі своїм, дівчата купують спеціальні наклейки, якими маскують "некрасивий" рідний та змінюють його на "ідеальний" намальований.

Але є й інший варіант застосування цього стильного аксесуара можна візуально подовжити собі ноги. Якщо замаскувати свій, а штучний розмістити трохи вище, одягти штани з акцентом на талію, то таким чином ви подовжите ноги на 5-7 сантиметрів! Жодних більше незручних шпильок і витрачання часу на турніках — вирости можна за пару секунд і з одним роздрукованим пупком.

До речі, схуднути за допомогою диво-наклейки також можна. Знову ж таки, розмістивши його трохи вище від свого анатомічного. Як відомо, жирок накопичується саме під пупком. А якщо його перенести, то суто візуально можна скинути кілька кілограмів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *