Чому не можна фотографуватися восени серед жовтого листя | 100 ІДЕЙ

Чому не можна фотографуватися восени серед жовтого листя

Прийшла осіння пора, і багато хто поспішає провести красиві фотосесії на лоні природи, поки ще вона радує своїми золотистими фарбами. Фотографії серед жовтого листя в останні роки стали трендовими, і кожна жінка прагне мати таку в своєму фотоальбомі. Однак медики попереджають про небезпеку таких фотозйомок, інформує Ukr.Media.

У чому полягає небезпека фотографування в осінньому листі

Здавалося б, яка може бути небезпека в опалому жовтому листі, яким зараз встелені алеї наших парків і лісопосадки. Однак, на думку лікарів, небезпека може бути вельми серйозна.

За літо на листя дерев у великій кількості осідає дорожній пил, залишаються сліди від комах, птахів, білок, залишки пташиних фекалій. Після відмирання і опадання листя на землю, на ньому відразу ж починають активно розмножуватися цвіль, грибкові спори, бактерії і віруси.

Тому, бажаючи зробити красиву фотографію серед золотистого листя, ви ризикуєте в навантаження отримати різні захворювання, викликані цими мікроорганізмами. Найбільш нешкідливе з них — кон'юнктивіт або запалення слизової оболонки очей. Воно викликається стафілококами, гонококами, стрептококами або хламідіями, які у великій кількості поширені в осінньому листі.

Таким чином можна також заразитися і іншими небезпечними захворюваннями: діареєю, хламідіозом та ін. Хламідії для дітей становлять особливу небезпеку.

Які правила слід дотримуватися, перебуваючи восени на природі

Крім того, що в осінньому листі не можна сидіти і лежати, важливо дотримуватися і іншу техніку безпеки. Вирушаючи на прогулянку в осінній ліс або парк, не варто шарудіти осіннім листям ногами. Разом з ним піднімається пил, який містить всі ці шкідливі мікроорганізми.

Сідаючи або лягаючи в купу осіннього листя, можна легко поранитися об гострі камені, осколки битого скла, що стирчать із землі, арматуру, яка прихована під ним.

Таких же правил слід дотримуватися, гуляючи по осінньому лісі з собакою, адже ваш вихованець також схильний до різних захворювань, що викликаються мікроорганізмами, що знаходяться в листі. Крім того, він легко може схопити зіпсовану або отруєну їжу, яка прихована в ньому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *