Чому так важливо тренуватися з другом, а не на одинці | 100 ІДЕЙ

Чому так важливо тренуватися з другом, а не на одинці

Зовсім не обов'язково займатися спортом на одинці, самостійно долаючи всі труднощі, інформує Ukr.Media.

Набагато приємніше, веселіше і часто безпечніше ходити на тренування з партнером (з другом або другою половинкою). І ось чому.

Підтримка і страховка

Навіть якщо ви досвідчений спортсмен, підтримка і допомога на тренуваннях вам все одно стане в пригоді, особливо якщо ви часто працюєте з великою вагою. Звичайно, попросити про підстрахування під час вправи можна і чергового тренера або когось із незнайомців у залі, але ж набагато простіше звернутися за допомогою до близької людини, яка завжди готова вас виручити.

Мотивація

Часто нам набагато легше зібратися і піти на тренування, якщо ми йдемо туди не самі. Нам не хочеться підводити іншу людину або виставляти себе перед у поганому світлі, тому ми охоче долаємо власну лінь або невпевненість.

Різноманітність

Для багатьох видів спорту, наприклад, для тенісу або танців, необхідний партнер, і якщо його немає такі заняття проходять повз нас. Але навіть коли гострої потреби у другому гравцеві немає, а вам дуже хочеться спробувати себе в якомусь новому спорті, легше зважитися на це разом з другом.

Контроль

На жаль, сила волі — обмежений ресурс, і всі ми періодично маємо потребу контролі з боку або чарівного копняка, який змусить нас продовжувати тренуватися. Добре, коли у вас є людина, яка готова іноді взяти на себе роль контролера. Головне, не надто цим зловживати.

Спілкування

Спільні тренування прекрасний привід проводити більше часу зі своїм другом або другою половинкою. Крім того, заняття спортом дають багато нових тем для спілкування: від обговорення власних успіхів до розмов про техніку вправ або улюблених спортсменів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *