Чому у дітей з'являється ожиріння і як із цим боротися | 100 ІДЕЙ

Чому у дітей з’являється ожиріння і як із цим боротися

Головною причиною дитячого ожиріння є неправильні звички їхніх батьків, інформує Ukr.Media.

На думку лікарів, у дітей ожиріння найчастіше пов'язане з тим, що батьки нав'язали невірні харчові звички, і дитина їсть неправильно. А також сьогодні справжній бич — сидячий спосіб життя сучасних дітей.

«Необов'язково займатися спортом та професійним спортом. Але фізична активність у дитини має бути обов'язковою. Це просто необхідність для людини», — підкреслюють педіатри.

При цьому помилками дорослих спеціалісти називають годування під мультики, застосування харчового насильства, коли їжу буквально запихають у рот дитині, а також так зване «шматочництво» та перекіс у бік борошняного та солодкого, де повно вуглеводів.

«Можна вводити прикорм, використовуючи правило "п'ять-п'ять-три-два". Тобто дивитися скільки і чого ми даємо. Не треба зважувати, не треба рахувати калорії, просто збалансовано харчуватися», — кажуть експерти.

При цьому для дорослих та підлітків лікарі радять звернути увагу на «гарвардську тарілку», в якій прописано, скільки овочів та фруктів потрібно вживати щодня. Збалансувавши харчування, можна уникнути таких проблем, як дитяче ожиріння.

«Іноді потрібно вести щоденник, щоб подивитися, коли людина переїдає. Більшість проблем — це не якісь гормональні хвороби. Більшість ожирінь іде від того, що сформувалися невірні харчові звички», — пояснюють експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *