Чому з'являються волохаті родимки і чи безпечні вони? | 100 ІДЕЙ

Чому з’являються волохаті родимки і чи безпечні вони?

Людське тіло — дивовижний "пристрій", повністю налагоджений самою природою і еволюціонувавший таким чином, щоб його господареві було комфортно існувати в цьому світі. Однак воно іноді підносить нам деякі сюрпризи, які можуть по-справжньому налякати. Наприклад. "волохаті" родимки, інформує Ukr.Media.

Чому на родимці росте волосся?

Це не саме естетичне і приємне видовище, але чому подібне виникає? Виявляється, якщо родимка розташовується над волосяним фолікулом, то волосок або волоски можуть прорости на поверхню через родимку, як вони це роблять, проростаючи крізь шкіру.

Іноді волоски, що проросли крізь родимку, можуть бути товщими і темнішими, ніж "звичайне" волосся. Це обумовлено тим, що пігмент в шкірі може затемнити також і волосок.

Чи небезпечно це?

Волохата родимка — це звичайна родимка, за винятком того, що крізь неї проросли волоски. Волохата родимка не "рак", але це не означає, що коли-небудь вона не може розвинутися в онкологічне захворювання. Тому важливо регулярно звертатися до лікаря з метою перевірки родимок, в тому числі волохатих.

Лікарі припускають, що, коли клітини родимки стають атиповими, це починає гальмувати ріст волосся.

Чи можна видаляти волоски з родимки?

Волоски видаляти можна, але бажано робити це найбільш безпечним для шкіри способом. Гоління і депіляція кремом можуть викликати запалення, роздратування. Найбільш оптимальний і нетравматичний варіант — звичайний пінцет.

Таким чином, волохаті родимки не небезпечніші за звичайні. Потрібно пам'ятати, що якщо родимка підноситься над шкірою, то наявність у ній щільної волосини може збільшити ризик травматизації. Такі родимки точно також потрібно берегти від сонця і час від часу показувати лікарю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *