Домашній крем від 35 до 70 років - розгладжує зморшки | 100 ІДЕЙ

Домашній крем від 35 до 70 років – розгладжує зморшки

Вона тоді тільки переїхала в наш дім, і ми всі думали, що вона ще не на пенсії. І були дуже здивовані, коли дізналися, що їй 69 років. Життя її було не з легких – рано втратила батьків, потім – чоловіка, ростила одна чотирьох дітей, один з яких інвалід, інформує Ukr.Media.

Загалом, пов'язувати її чудовий зовнішній вигляд з безтурботним життям не доводилося. Така ж, як ми, заклопотана проблемами і вічною нестачею грошей, жінка. Але яка вона – які ми.

Звичайно, ми засипали її питаннями про рецепт молодості. Залишу те, що вона бігає по вечорах і намагається правильно харчуватися, розповім лише про крем, який вона робить сама і користується, як вона сказала, років п'ятнадцять.

Вона поділилася зі мною, я поділюся з вами. Забігаючи вперед, скажу, що мені сьогодні здається, що зморшки як явище забули про моє обличчя три роки тому, коли я почала сама робити такий крем і користуватися ним. Чесне слово, їх кількість не збільшується!

Загалом, хочете вірте, хочете ні… ось цей простий рецепт.

Все, що вам потрібно, це:

  • 100 г вершків;
  • один сирий жовток з курячого яйця;
  • одна столова ложка рідкого меду (якщо рідкого немає, доведеться розтопити на водяній бані зацукрований);
  • чайна ложечка лимонного соку;
  • дві десертні ложечки хорошого коньяку.

А далі все просто: гарненько змішайте всі компоненти, і кожен день, а краще ввечері, наносьте на чисте, вимите і очищене обличчя. Приблизно через годину змийте теплою водою і після вже нічим не мастіть. Крем я зберігаю у скляній банці в холодильнику (у дверцятах).

Я ніколи не задавалася питанням, що такого особливого в цьому кремі, у чому секрет його такої ефективності. Мені це не треба, мені було достатньо зовнішнього вигляду моєї сусідки. Я пішла по її прикладу і не шкодую! Спробуйте і ви.

Так, багато хто називає цей крем маскою. Через те, що його треба змивати. Я якось не сприймаю цього слова, для мене це все одно крем – домашній чарівний! Адже справа не в категорії, а в результаті. Адже так?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *