Головні правила для жінок після 60, які допоможуть їм виглядати ефектно | 100 ІДЕЙ

Головні правила для жінок після 60, які допоможуть їм виглядати ефектно

Будь-яка жінка знає, як підкреслити свою елегантність незалежно від віку. І це особливо важливо для дам старше 60 років, оскільки вони мають багатий життєвий досвід. Створення стильного гардеробу, який би підкреслював їхню індивідуальність, не представляє для них проблем, як і вміння виглядати на висоті, інформує Ukr.Media.

Експерти нагадали про три основні правила, які допоможуть їм робити це з вишуканістю.

Перше правило

Воно передбачає поєднання класичних елементів і модних трендів. Основна частина гардероба жінки має бути класичною, щоб мати під рукою найбільш практичні речі для повсякденного використання. Для особливих випадків варто купувати модні новинки, щоб підтримувати сучасний стиль.

Друге правило

Плануйте свої покупки. Спонтанні придбання можуть спричинити безладдя в гардеробі, порушуючи його структуру. Купуйте тільки ті речі, які дійсно вам потрібні, та прибирайте з гардеробу ті, що не носили протягом року.

Третє правило

Знімайте фотографії та беріть натхнення з модних образів. Фотографії допоможуть вам оцінити себе з боку та краще зрозуміти, які стилі та силуети підходять саме вам. Модні блогери також можуть допомогти вам знайти ідеальний образ, до якого варто прагнути. Завдяки цьому ви зможете легше визначити, який одяг вам потрібно придбати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *