Як за допомогою співу позбутися від зайвих кілограмів | 100 ІДЕЙ

Як за допомогою співу позбутися від зайвих кілограмів

Зараз ми розповімо вам про кілька корисних властивостей співу, інформує Ukr.Media.

Під час співу активно працюють м'язи

Під час співу беруть участь і включаються у роботу 80 груп м'язів. Якщо ви дихаєте правильно, напружуються м'язи преса. На уроках вокалу більшу частину часу ми займаємося диханням і практично качаємо м'язи преса — діафрагму, як у спортзалі!

Правильне дихання допоможе спалити жир

Мистецтво співу — це, перш за все, мистецтво правильного дихання. Як відомо, нестача кисню викликає уповільнення метаболізму. Крім того, кисень потрібен для окислення глюкози, яка дає нам енергію, а також для окислення жирових відкладень. Чим більше кисню надходить, тим більше жиру ми спалюємо. Займаючись дихальними техніками, можна спалити на 140 % більше жиру, ніж за допомогою бігу або їзди на велосипеді. Усе тому, що за умови звичайного дихання ми використовуємо тільки 30 % об'єму легенів і вдихаємо недостатньо кисню для позбавлення від жирових клітин, а коли ми співаємо, ми використовуємо глибоке дихання, за якого кров насичується киснем.

Спів захищає від стресу

Як відомо, стрес активізує в організмі процеси, які відповідають за травлення, тому ми найчастіше "заїдаємо" стрес. Процес співу стимулює вироблення у мозку гормону радості ендорфіну, який сприятливо впливає на центральну нервову систему людини, допомагає позбавлятися від стресу, викликає задоволення, дарує гарний настрій. Випробуваний позитивний емоційний заряд покращує увагу, активізує життєвий тонус і підвищує інтелектуальну діяльність.

Спів — енерговитратний процес

Година занять вокалом сприяє тому, що організм витрачає близько 120 ккал. Спалюється за 1 годину співу за наявності ваги: у 50 кг — 85 ккал, у 80 кг — 136 ккал, у 110 кг — 187 ккал.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *