Яка форма чубчика підійде до вашого типу обличчя | 100 ІДЕЙ

Яка форма чубчика підійде до вашого типу обличчя

Жінки полюбляють змінювати свою зовнішність і роблять це постійно: вони стрижуть і регулярно перефарбовують волосся, їх манікюр і педикюр кожен раз має різний колір, а макіяж завжди виглядає по-різному. Кожна жінка, незалежно від статусу в суспільстві і расової приналежності, бажаючи змінити щось у своїй зовнішності, хоча б раз у житті отстригала або навпаки відрощувала чубчик, і часом це рішення було найгіршим в її житті. Щоб цього не сталося, ми вирішили допомогти вам і показати, як вибрати правильну форму чубчика залежно від типу вашого обличчя, передає Ukr.Media.

Овальне обличчя

Овальна форма обличчя вважається ідеальною. При ній лоб трохи ширше нижньої щелепи, риси обличчя м'які, округлі, а сама особа поступово звужується від вилиць до підборіддя.

З таким овалом буде чудово виглядати густа рвана чолка. Але такому чубку потрібно достойне обрамлення, наприклад, класичне каре. Так можна створити стильний і загадковий образ.

Також власницям овального обличчя можна сміливо експериментувати з чубчиком. А якщо на додачу ви можете похвалитися ідеальними бровами, то короткі рвані чубчика будуть виглядати просто відмінно.

Трикутне обличчя

Дівчата з таким типом особи можуть похвалитися гарними широкими вилицями, високим чолом і акуратним вузьким підборіддям. Правильна чубчик підкреслить витонченість рис і зробить їх ще більш витонченими.

Стрижка пікс, або ельфійська стрижка, чудово підходить до різних типів особи. Але у поєднанні з короткою рваним чубчиком особливо цікаво виглядає саме на володаркою трикутного обличчя. Ікона стилю Вікторія Бекхем досить довго віддавала перевагу подібній стрижці.

Довга чолка — теж відмінне рішення. Вона візуально укорочує лінію чола і робить його більш відповідним лінії підборіддя.

Кругле обличчя

Круглим вважається особа, довжина і ширина якої приблизно рівні. Зазвичай для такої особи характерні невисокий лоб, широкі вилиці і менш виражена нижня щелепа. При належному обрамленні круглі особи виглядають не гірше овальних.

Кругле обличчя можна візуально витягнути довгою рваною чубчиком. Такий варіант не тільки робить обличчя більш овальним, але і допомагає додати образу елегантності, особливо в поєднанні з високою зачіскою.

Також власницям круглого обличчя прекрасно підійде довга чолка-каскад. Вона практично не вимагає ніяких жертв від своєї господині: досить вкоротити кілька пасом і правильно їх оформити. Для круглого обличчя такий чубчик стане прекрасним обрамленням.

Прямокутне обличчя

Така форма обличчя характеризується більш витягнутою структурою. Його власниці можуть похвалитися красивими, чітко окресленими вилицями, які зараз увійшли в моду. Високий лоб трохи ширше нижньої щелепи.

Гострі особи з чіткими вилицями і тонкими рисами можна візуально пом'якшити, підібравши легкий рваний чубок.

Підійдуть і довгі чубчики-каскади, які допоможуть обрамити обличчя і підкреслити красиві вилиці, зменшуючи ширину лоба.

Квадратна форма обличчя

Довжина і ширина такого обличчя приблизно рівні, при цьому для нього характерні виражені скули і чітка лінія нижньої щелепи.

Для власниць виражених скул і квадратної форми обличчя є просте і витончене рішення — рваний багатошаровий чубчик.

Квадратна форма обличчя стане більш м'якою та жіночною в обрамленні густий об'ємної чубчика, особливо якщо волосся хвилясте. Як варіант, чубок можна просто трохи завити.

Трапецієвидна форма обличчя

Така форма близька до квадратної, але довжина лиця все ж дещо більше, ніж його ширина. При цьому лінія нижньої щелепи візуально значно ширше, ніж лінії лоба і щік за рахунок масивного підборіддя, а лоб зазвичай низький і вузький. Таким чином, особа за своєю формою нагадує трапецію, поступово розширюючись від лоба до підборіддя.

Мода на виражені скули дозволяє підкреслювати їх усіма можливими способами, наприклад витонченим густим чубчиком-каскадом. Такий чубчик допомагає скорегувати ширину обличчя і візуально зробити вилиці м'якше.

З такою формою обличчя зосередити обсяг стоїть у його верхній частині, тому добре будуть виглядати об'ємні зачіски і густий довгий чубчик набік.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *