Якими проблемами зі здоров'ям обернеться новий модний метод омолодження окропом | 100 ІДЕЙ

Якими проблемами зі здоров’ям обернеться новий модний метод омолодження окропом

Сьогодні жінки йдуть на суворіші методи у боротьбі зі старінням. У пошуках швидкого результату дівчата готові ризикувати собою, аби залишатися красивими, худими чи молодими. Однак новий, максимально болісний спосіб обливання себе окропом принесе більше проблем. Та й результат сумнівний, інформує Ukr.Media.

Чому варто відмовитися від ідеї "омолодитися" окропом та чим небезпечний гучний спосіб омолодження під назвою "Царівна-жаба" і чому його не варто робити?

Будь-яка дія на організм високої температури є стресом, а дуже високою, як у цьому випадку окропом, — фактором, що ушкоджує.

Локальний вплив на організм рідини, пари або інших об'єктів, розігрітих до температури, що перевищує 45-50 градусів, призводить до утворення опіків. Залежно від тривалості впливу та площі виділяють чотири ступені опіку.

Локальний вплив високої температури призводить до утворення опіків першого ступеня, тобто до утворення почервоніння, а другий — до появи бульбашок із серозним вмістом.

Чи реальний спосіб омолодження тканин, що пропагується, чи люди отримають травму і сильні каліцтва?

Дані процедури небезпечні не тільки з косметичної точки зору, так на місце опіку може приєднатися вторинна інфекція, що викликає запалення і надалі може призвести до сепсису. Але це може призвести і до утворення рубцевої тканини, яка може замістити епітеліальну.

Чому ж не варто намагатися омолодитися за допомогою окропу? У такий спосіб шкіра травмується. Процедура завдає термічного пошкодження.

Те, що ми бачимо на відео які показують горе блогери, не шкіра, омолоджена після опіку, а нова не пігментована шкіра, яка через тиждень (залежно від глибини опіку) набуде свого звичайного кольору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *