Напульсник: навіщо він потрібен та які бувають види | 100 ІДЕЙ

Напульсник: навіщо він потрібен та які бувають види

Дуже часто у спортсменів на зап'ясті можна побачити напульсник, інформує Ukr.Media.

Виріб з еластичної тканини за зовнішнім виглядом нагадує широкий манжет. Сьогодні молодь віддає перевагу одягати подібний аксесуар для створення незвичайного образу. Але для чого насправді потрібен напульсник на руку, невже тільки для доповнення образу?

Це зовсім не так, а тому спортсмени використовують цей елемент для певних функцій.

Для чого насправді потрібен напульсник на руках?

Цей чудовий аксесуар — відмінний помічник людям, які займаються активними вправами, навантажуючи зап'ястя. Для відповіді на питання про те, чому потрібно носити напульсники, слід розбиратися в їх властивостях і основних завданнях.

Фіксація зап'ястя

Дуже корисна для занять баскетболом і атлетикою. Вона зменшує ризик виникнення травм у випадках різкого руху рукою.

Підтримка температури

Якщо не розігріти м'язи перед складними вправами, можна отримати травму. Напульсник потрібен для того, щоб підтримувати стан суглобів розігрітим.

Поглинання поту

Під час активного заняття спортом підвищується потовиділення, яке може відволікати увагу. Не завжди під рукою виявляється рушник, а ось напульсник відмінно справляється з цим завданням.

Види сучасних напульсників

Шкіряні спортивні

Такий аксесуар потрібен для підняття великої ваги і правильного фіксування зап'ястя після отриманої травми. Він сприяє швидкому відновленню кисті. В основному використовують таку модель для тренувань у спортзалі і під час боротьби. Оскільки матеріал пропускає повітря, шкіра може дихати.

Трикотажні

Вони зазвичай виготовляються з нанесенням бренду або логотипу.

В'язані

Такі аксесуари більше виконують функцію прикраси, а тому їх купують разом з шапкою і шарфом в одному тоні. Тим, хто володіє технікою в'язання, не складно буде створити модель самостійно.

Моделі з кишенею

Завдання цього виробу полягає у зберіганні грошей, автомобільних ключів та інших корисних дрібниць. Найчастіше їх шиють з бавовняного матеріалу.

Сьогодні багато компаній готові зробити під замовлення модні і яскраві напульсники для молоді. Таку корисну річ можна подарувати в якості презенту. Вона вже точно не залишиться без уваги, якщо, наприклад, той кому ви даруєте займається спортом і цінує практичні та стильні речі. В залежності від призначення виробу, можна обрати відповідний розмір, напис і колір, враховуючи смаки людини і його погляди на життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *